Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 187

Első Magyar Általános Biztositó Társaság 1857-1907. Előszó: Ormody Vilmos. Bp. 1908, Pallas. 178 p. 7 sztl. lev. 10 t. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13782.

Rufpreis:
6 000 HUF

A Pallas nagy lexikona. 2. köt.: Arafale - Békalen. Bp., 1893, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kicsit kopott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13783.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Pallas nagy lexikona. 3. köt.: Békalencse - Burgonyavész. Bp., 1893, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kopott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13784.

Rufpreis:
1 000 HUF

Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Göre Martsa lakodalma. Bp., 1920, Singer és Wolfner. Korabeli félvászonkötésben, a címlap felső része hiányzik.
13785.

Rufpreis:
1 200 HUF

(Grigely József): Institutiones grammaticae in usum scholarum grammaticarum Regni Hungarie. Pars. IV. Budae, 1827. Typ. Univ. Tulajdonosi pecséttel, beírással. Korabeli, sérült gerincű félbőrkötésben. Hiányos, csak a 470. oldalig van bekötve. A hiányzó oldalak száma kérdéses, mivel ezt a kiadást Petrik nem említi.
13786.

Rufpreis:
3 000 HUF

13787.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tolnai új világlexikona I-XX. (A-ZS) + 2 pótkötet. Az általános tudás és műveltség tára. Bp., 1926-33, Tolnai Nyomdai Műintézet. Változó állapotban, néhány kötet kötése szakadozott, hiányos.
13788.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herczeg Ferencz munkái. Gyűjteményes díszkiadás. 27 kötet a sorozatból. Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben, állapotuk változó. Az első kötetben Herczeg Ferenc aláírásával!
13789.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

13790.

Rufpreis:
1 800 HUF

13791.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jakab Ödön: Lafontaine-mesék. Doré Gusztáv képeivel. Bp., 1921, Kultura Könyvkiadó Rt.. Kiadói, kissé kopottas félvászonkötésben, a gerinc papírcsíkkal pótolva.
13792.

Rufpreis:
2 000 HUF

13793.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF