Első Magyar Általános Biztositó Társaság 1857-1907. Előszó: Ormody Vilmos. Bp. 1908, Pallas. 178 p. 7 sztl. lev. 10 t. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
A Pallas nagy lexikona. 2. köt.: Arafale - Békalen. Bp., 1893, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kicsit kopott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
A Pallas nagy lexikona. 3. köt.: Békalencse - Burgonyavész. Bp., 1893, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kopott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
(Grigely József): Institutiones grammaticae in usum scholarum grammaticarum Regni Hungarie. Pars. IV. Budae, 1827. Typ. Univ. Tulajdonosi pecséttel, beírással. Korabeli, sérült gerincű félbőrkötésben. Hiányos, csak a 470. oldalig van bekötve. A hiányzó oldalak száma kérdéses, mivel ezt a kiadást Petrik nem említi.
Tolnai új világlexikona I-XX. (A-ZS) + 2 pótkötet. Az általános tudás és műveltség tára. Bp., 1926-33, Tolnai Nyomdai Műintézet. Változó állapotban, néhány kötet kötése szakadozott, hiányos.
Herczeg Ferencz munkái. Gyűjteményes díszkiadás. 27 kötet a sorozatból. Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben, állapotuk változó. Az első kötetben Herczeg Ferenc aláírásával!
Jakab Ödön: Lafontaine-mesék. Doré Gusztáv képeivel. Bp., 1921, Kultura Könyvkiadó Rt.. Kiadói, kissé kopottas félvászonkötésben, a gerinc papírcsíkkal pótolva.
Omar Khajjám: Rubáíját. Ford.: Szabó Lőrinc, illusztrálta Szász Endre. Bp., 1979, Magyar Helikon. Vászonkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, jó állapotban.