Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1260872
13770
257
Tábori Róbert: Görbe hegyek országában. Bp., [1904], Singer és Wolfner. Későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
1260466
13771
257
Schirilla György: Az éltető masszázs. Bp., 2002, Kovásznia. A szerző által dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban.
1263885
13772
257
1260661
13773
257
Benedek Marcell: A bálvány. Bp., 1948, Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. A szerző által dedikált példány. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 1263888
13774
257
Nemes György: Utazás varázslattal. Bp., 1978, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
1263874
13775
257
1248602
13776
257
Gróf Benyovszky Móricz saját emlékiratai és útleírásai II. kötet. Bp., 1888, Ráth Mór. Félvászon kötés, lapok kijárnak, kopott állapotban.
1259527
13777
257
Kis vegyes könyvtétel, részben kommunista propagandakiadványok, benne érdekességekkel is: Sárközi Sándor: Platthy Pál vezérezredes. Bp., 1991.; Gellért Tibor, Burillák Attila: Szolgálatteljesítés közben életüket áldozták 1945-1980. Bp., 1989, MN Politikai Főcsoportfőnökség. (belső használatra készült!), stb., jó állapotban, összesen 7 db 1248326
13778
257
Vitkovics Mihály munkái I-III. Kiadja Szvorényi József. (Nemzeti könyvtár: 5., 6., 7.) Bp., 1879, Aigner. Kiadói, szép állapotú illusztrált egészvászon sorozatkötésben, a gerinceken apró foltok. 1182857
13779
257
Ambrus Zoltán munkái sorozat. Bp., 1913, Révai Testvérek. összesen 13 kötet ( 1., 2., 3., 4., 7., 8., 9., 10, 12., 14., 15., 16) Hibás kiadói papír kötésben (hátoldal és gerinc hiányzik) 1260589
13780
257
Remekírók Képes Könyvtára sorozat 5 kötete: Kisfaludy Sándor költeményei II. (4.), Shakspere remekei I. (5.), Homeros Iliásza (11.). Berzsenyi Dániel munkái(8.) Kazinczy Ferencz válogatott munkái (20.). Budapest, é.n., Lampel. Gazdagon aranyozott, díszes kiadói dombornyomott kötésben. kissé kopottas fedőborítóval, egyébként szép állapotban.
1259109
13781
257
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF