Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 187

Tábori Róbert: Görbe hegyek országában. Bp., [1904], Singer és Wolfner. Későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
13770.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schirilla György: Az éltető masszázs. Bp., 2002, Kovásznia. A szerző által dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban.
13771.

Rufpreis:
1 000 HUF

13772.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benedek Marcell: A bálvány. Bp., 1948, Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. A szerző által dedikált példány. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13773.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nemes György: Utazás varázslattal. Bp., 1978, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
13774.

Rufpreis:
1 000 HUF

13775.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gróf Benyovszky Móricz saját emlékiratai és útleírásai II. kötet. Bp., 1888, Ráth Mór. Félvászon kötés, lapok kijárnak, kopott állapotban.
13776.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kis vegyes könyvtétel, részben kommunista propagandakiadványok, benne érdekességekkel is: Sárközi Sándor: Platthy Pál vezérezredes. Bp., 1991.; Gellért Tibor, Burillák Attila: Szolgálatteljesítés közben életüket áldozták 1945-1980. Bp., 1989, MN Politikai Főcsoportfőnökség. (belső használatra készült!), stb., jó állapotban, összesen 7 db
13777.

Rufpreis:
800 HUF

Vitkovics Mihály munkái I-III. Kiadja Szvorényi József. (Nemzeti könyvtár: 5., 6., 7.) Bp., 1879, Aigner. Kiadói, szép állapotú illusztrált egészvászon sorozatkötésben, a gerinceken apró foltok.
13778.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ambrus Zoltán munkái sorozat. Bp., 1913, Révai Testvérek. összesen 13 kötet ( 1., 2., 3., 4., 7., 8., 9., 10, 12., 14., 15., 16) Hibás kiadói papír kötésben (hátoldal és gerinc hiányzik)
13779.

Rufpreis:
1 000 HUF

Remekírók Képes Könyvtára sorozat 5 kötete: Kisfaludy Sándor költeményei II. (4.), Shakspere remekei I. (5.), Homeros Iliásza (11.). Berzsenyi Dániel munkái(8.) Kazinczy Ferencz válogatott munkái (20.). Budapest, é.n., Lampel. Gazdagon aranyozott, díszes kiadói dombornyomott kötésben. kissé kopottas fedőborítóval, egyébként szép állapotban.
13780.

Rufpreis:
4 000 HUF

13781.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF