Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1240414
13794
257
Ifju szivekben élek. A magyar fiatalság hitvallása Ady Endre költészetének történelmi tanulságai mellett. Bp. 1928, Híd. 63 p. Kiadói, kissé foltos illusztrált papírborítóban, a gerincén papírszalaggal megerősítve.
1240699
13795
257
Louis Bromfield: Felhők mögött is derűs az ég. Bp., 1947, Nova. Kiadói félvászonkötésben.
1247588
13796
257
908317
13797
257
Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
1240334
13798
257
Falk Géza: Beethoven összes szimfóniái. Bp., 1943, Szöllősy. 175 p. ill. 13 t. Kiadói félvászonkötésben. Bánó Endre rajzaival.
1241277
13799
257
1240856
13800
257
Dante Komédiája I. kötet: A pokol. Fordította Babits Mihály. Bp., 1913, Révai. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 1244583
13801
257
1243082
13802
257
1241495
13803
257
1239849
13804
257
Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864 p.
1241355
13805
257
2200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF