Beniczky Péter: Magyar rithmusok, Mellyeket írt Nemzetes --, Szentelt Vitéz. Első Része szép Isteni ditséreteket, és Poenitentzia tartásra indító Énekeket foglál magában. Második, Közönséges Magyar példa beszédeket szép oktatással: Most újobban és tisztábban kibotsátatott. Posonyban, 1771. Landerer János Mihály ny. (4)+299p. II. kiadás. Címlap pótolt az 1. kiadás címlapjával, Későbbi, igényes félvászon kötésben.
Holger Drachmann: Két lövés. Regény. (Ford. Hetyei József.) Gyoma, 1930. Kner. 183p. Egészvászon kötésben. Ajánlással: "Alapítója és fél évszázadon át vezetője Kner Izidor emlékére a magyar kulturális intézmények számára felajánlotta Kner Izidor könyvnyomdája. Gyoma 1936". Könyvtári pecsétekkel