Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 187

13878.

Rufpreis:
2 000 HUF

13879.

Rufpreis:
1 600 HUF

13880.

Rufpreis:
1 600 HUF

13881.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Pünkösti Árpád: Rákosi. Bp., 2001. Európa.
13882.

Rufpreis:
1 000 HUF

Escoffier, Auguste. Ma cuisine. 2500 recettes. Paris Flammarion, 1934. Egészvászon kötésben, szép állapotban / In full linen binding, in good condition.
13883.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.
13884.

Rufpreis:
1 000 HUF

13885.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

13886.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet (A-ZS). Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A kötések egy két kisebb hibától eltekintve szép állapotban, egy kötet gerince lejár
13887.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

13888.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

13889.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF