Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 187

13866.

Rufpreis:
2 000 HUF

13867.

Rufpreis:
1 800 HUF

13868.

Rufpreis:
1 000 HUF

13869.

Rufpreis:
6 000 HUF

13870.

Rufpreis:
1 000 HUF

13871.

Rufpreis:
1 000 HUF

13872.

Rufpreis:
1 000 HUF

A 25 éves Vasas Izzó SK. Bp., 1976, Főv., Nyomd. V. Kiadói papírkötésben. Hartmann Gyula labdarúgó, edző dedikációjával!
13873.

Rufpreis:
2 000 HUF

John Ruskin: Velencze kövei. Ford. Geőcze Sarolta. I-II. kötet. Bp. 1896-97, MTA. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. A harmadik kötet hiányzik.
13874.

Rufpreis:
3 000 HUF

Heltai Jenő A néma levente. Vígjáték három felvonásban. Fáy Dezső képeivel. 2. kiadás. Bp., 1936, Athenaeum. 166 p. Kiadói félvászonkötésben, a gerinc pótolt. A szerző aláírásával.
13875.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bornemisza Péter: Tragoedia magiar nelvenn, az Sophocles Electraiabol Nagiob rezre forditatot, ez az Kerezteneknek erkoeczöknek iobitasokra peldaúl szepen jateknak mogia szerint rendeltetet Pesti Bornemizzá Peter deak altal. 1558. Hasonmás kiadás. Bp. 1923, Állami Térképészet. 68 lev., VII l. (utószó, melyet Ferenczi Zoltán írt). ,,Ezt a művet felfedezte dr. Krüger Herman Anders úr Gothában, sajtó alá rendezte Ferenczi Zoltán, kiadta Rényi Károly fotolitografiában merített papírra, nyomtatta 300 számozott és aláírt példányban a m. k. Állami Térképészet." 299. számú, aláírt példány. Kiadói papírborítóban, pótolt gerinccel.
13876.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pálfai János: Futball iskola. I.Labdakezelés (technika). Bp., é.n., szerzői kiadás. 95 p. Kiadói papírkötésben.
13877.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF