Balise Pascal: Les provinciales, ou Lettres écrites par Louis de Montalte a un provincial de ses amis / avec les notes de Guillaume Wendrock ; tome quatrieme. Amsterdam., 1767, aux Depens de la Compagnie. A gerincén sérült egészbőrkötésben.
Bertalan Vince: Számolási gyakorlókönyv a kath. népiskolák IV. osztálya számára. III. rész. Az 1000-en felüli számkörben. Bp., 1918, Szent István Társulat. Korabeli félvászonkötésben.
Heltai Jenő A néma levente. Vígjáték három felvonásban. Fáy Dezső képeivel. 2. kiadás. Bp., 1936, Athenaeum. 166 p. Kiadói félvászonkötésben, a gerinc pótolt. A szerző aláírásával.
Bornemisza Péter: Tragoedia magiar nelvenn, az Sophocles Electraiabol Nagiob rezre forditatot, ez az Kerezteneknek erkoeczöknek iobitasokra peldaúl szepen jateknak mogia szerint rendeltetet Pesti Bornemizzá Peter deak altal. 1558. Hasonmás kiadás. Bp. 1923, Állami Térképészet. 68 lev., VII l. (utószó, melyet Ferenczi Zoltán írt). ,,Ezt a művet felfedezte dr. Krüger Herman Anders úr Gothában, sajtó alá rendezte Ferenczi Zoltán, kiadta Rényi Károly fotolitografiában merített papírra, nyomtatta 300 számozott és aláírt példányban a m. k. Állami Térképészet." 299. számú, aláírt példány. Kiadói papírborítóban, pótolt gerinccel.