https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 187
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1224153
13890
257
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Leleszy Béla: Az őrs. Tíz lovas élete a honfoglalás idején. Bp., 1940, Rózsavölgyi. 308 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1224145
13891
257
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mészöly Gedeon: Földiekkel játszó... Csokonai életregénye. Bp., 1937, Rózsavölgyi és Társa. 316 p. Kiadói erős egészvászon-kötésben. 1224878
13892
257
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Yehia El-Karamany, Juhász Ernő: Arab társalgás. Tanuljunk nyelveket sorozat. Bp., 1986, Tankönyvkiadó. Kiadói keménykötésben. A kötet lapjai hullámosak, a borító foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1229314
13893
257
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
8 db Rózsavölgyi kiadó által kiadott könyv vegyes állapotban az 1930-as évekből
Das Lot is nicht erreichbar
1230826
13894
257
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balla Borisz: A lélek útjai. Bp., 1943, Pázmány Péter Irod. Társaság. Kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1190093
13895
257
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
837268
13896
257
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.
Das Lot is nicht erreichbar
1131359
13897
257
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-társaság megbízásából szerkeszté Toldy Ferencz. 1-6 kötet, négy kötetbe kötve. Pesten, 1859-1860. Heckenast Gusztáv. 1 tábla (Kisfaludyt ábrázoló acélmetszet) + 200 p. ; 218 p. ; 228+(2) p. ; 212+(2) p. ; 204+(2) p. ; 206+(2) p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1008663
13898
257
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rudolf Thiel: Tizenhárman a halál ellen. Nagy orvosok életéből. Fordította: Nyilas Jenő. 23 képpel és fakszimilével.Budapest,é.n., Somló Béla Könyvkiadó. Viseltes kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1045458
13899
257
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrált, kissé kopottas állapotban, térkép hiányzik.
Das Lot is nicht erreichbar
1145950
13900
257
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szilágyi Vilmos: Szexuális kultúránkról. Bp., Családi Lap, Kiskönyvtár. Illusztrált kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1145135
13901
257
0
26000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Géza munkái. Bp. 1924-1938. Dante. 39 db! Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse