Jókai Mór: Tégy jót. Regény négy szakaszban. Bp., 1895. Révai. Jókai unokahúgának, Jolánnak dedikált első kiadás! A fűzés szétvált, papírborító sérült, de így is becses ritkaság!
Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőrkötésben, a szerzők portréival illusztrálva, szép állapotban.
Legteljesebb, új képes perzsa-egyiptomi nagy álmoskönyv. Függelékül: Csizió vagyis minden jóslás tudománya. - Bp. ( é.n.) Méhner Vilmos-féle Könyvkiadóhivatal. Kissé viseltes félvászon kötésben.
Emlékkönyv. A magyar irodalomból. Szerk. és kiadja Tomori Anasztáz. Pest, 1852, Lukács László. 182 p. Kiadói papírkötésben, a papírborító címlapja hiányzik, a gerinc kissé sérült. Ritka!