Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 187

Jókai Mór: Tégy jót. Regény négy szakaszban. Bp., 1895. Révai. Jókai unokahúgának, Jolánnak dedikált első kiadás! A fűzés szétvált, papírborító sérült, de így is becses ritkaság!
13746.

Rufpreis:
8 000 HUF
28

Weöres Sándor: Medúza. Versek. Bp, (1943), Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói papír borítóban, jó állapotban.  Első kiadás.
13747.

Rufpreis:
2 400 HUF

13748.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőrkötésben, a szerzők portréival illusztrálva, szép állapotban.
13749.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zempléni Árpád: Kis emberek. Bp., 1899, Valter Ernő. 133 p. Korabeli, bibliofil félbőrkötésben.
13750.

Rufpreis:
2 000 HUF

Legteljesebb, új képes perzsa-egyiptomi nagy álmoskönyv. Függelékül: Csizió vagyis minden jóslás tudománya. - Bp. ( é.n.) Méhner Vilmos-féle Könyvkiadóhivatal. Kissé viseltes félvászon kötésben.
13751.

Rufpreis:
5 000 HUF

Losonczy László költeményei. Második kötet. Pest, 1857, Wodianer. 192 p. Eredeti, kiadói papírkötésben, a gerincén kissé sérült. Ritka!
13752.

Rufpreis:
2 400 HUF

Emlékkönyv. A magyar irodalomból. Szerk. és kiadja Tomori Anasztáz. Pest, 1852, Lukács László. 182 p. Kiadói papírkötésben, a papírborító címlapja hiányzik, a gerinc kissé sérült. Ritka!
13753.

Rufpreis:
3 000 HUF

13754.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gorka Antal: Kerget a vér. Bp., é.n., Endrődy. 91 p. Kiadói papírkötésben. Rácz Vali színésznőnek dedikált, egyébként ritka kiadvány.
13755.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zelk Zoltán: A lélek panaszaiból. Bp., 1942, Cserépfalvi. 74 p. Kiadói papírkötésben. Első kiadás!
13756.

Rufpreis:
1 600 HUF

Koós Hutás Gergely: Majthényi Kálmán. I-II. Bp., 1940, Koós H. G. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben. Aláírt példány!
13757.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF