Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 187

Koós Hutás Gergely: A végzet hatalma I-III. Bp., 1940, Koós H. G. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben. Aláírt példány!
13758.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tormay Cecile: Az ősi küldött. II-III. kötet. Bp., 1934-37, Genius.  Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító beragasztva. A 3. kötetet Kállay Miklós fejezte be
13759.

Rufpreis:
1 600 HUF

13760.

Rufpreis:
2 800 HUF

Josephi Márton: Lexicon trilingue Latino-Hungarico-Germanicum. Pars prima A-L. Viennae Austriae, 1818, Typis Antonii Pichler Typographi. Bordázott gerincű egészbőr kötés, színezett lapszélek, gerincnél sérült, kopott állapotban.
13761.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ballagi Mór: Új teljes német és magyar, magyar és német szótár. Ötödik kiadás. Bp., 1881, Franklin-Társulat. Félbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
13762.

Rufpreis:
2 000 HUF

13763.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13764.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. ALÁÍRT! Bp., 1905, Az Újság ajándéka előfizető részére. Félvászon kötés, javított, néhány lap kijár, kopottas állapotban.
13765.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rachel Field: Hitty. Bp., é.n. Révai. Kiadói félvászon kötésben
13766.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gergely Márta Zebulonból mackó lesz. Mackó bácsi legújabb utazása. Elmeséli --. Emánuel Béla rajzaival. Bp., (1949). Új Idők (Singer és Wolfner). 147+(1) p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben. (kis szamárfülekkel)
13767.

Rufpreis:
1 800 HUF

Török Sándor Kököjszi és Bobojsza újabb kalandozásai. Egészen kicsi Gyerekeknek és egészen nagy Felnőtteknek elmondja --. (Bp.), (1948). Révai. 96+(4) p. A szövegközti rajzok és fedőlap rajza Máday Gréte munkája. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben.
13768.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
13769.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF