https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 187
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1248163
13854
257
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Cserkészpróbák könyve I. Temesy Győző cserkészkönyve nyomán szerk. Deméndy (Kleineisel) Miklós. Bp., 1940. M. Cserkészszöv. (Élet ny.) 408 p. Korabeli viseltes, sérült gerincű félvászon-kötésben. Az eredit borító felragasztva. 1244548
13855
257
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dante Aleghieri: Isteni színjáték. Paradicsom. Fordította Babits Mihály. Bp., 1949, Révai. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1248346
13856
257
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Németh Endre. Százhúsz nap az élet. Bp., 2002, Hazánk. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1041554
13857
257
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés
Das Lot is nicht erreichbar
1248139
13858
257
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György. Bp,. é. n. Cserépfalvi. 528 p. mm. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. 1246757
13859
257
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móricz Zsigmond: Fáklya. Nyolcadik kiadás. Bp. é.n. Athenaeum. 317 p. Szép állapotú, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. A gerinc tetején apró sérülés.
Das Lot is nicht erreichbar
1242358
13860
257
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Szerzői kiadás. Aláírt példány! Korabeli, kissé laza, kopottas félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1246173
13861
257
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Lavinia Tarsin házassága I-II. Bp., 1927, Révai. Korabeli egészvászon-kötésben, a két kötet egybekötve. Aláírt első kiadás!
Das Lot is nicht erreichbar
1240771
13862
257
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
gróf Vay Sándor: Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. Bp., é.n., O.M.T. Légrády. 195 p. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1240757
13863
257
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kabos Ede: Damajanti. Az én novelláimból. Bp., 1911, Nyugat. 198 p. Korabeli dekoratív félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1240738
13864
257
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp., 1930, Athenaeum. 133 p. Első kiadás. Korabeli egészvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
860223
13865
257
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1955. 635p tárgymutatóval, sok képpel. Gerincen kis kopás
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse