Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 187

Cserkészpróbák könyve I. Temesy Győző cserkészkönyve nyomán szerk. Deméndy (Kleineisel) Miklós. Bp., 1940. M. Cserkészszöv. (Élet ny.) 408 p. Korabeli viseltes, sérült gerincű félvászon-kötésben. Az eredit borító felragasztva.
13854.

Rufpreis:
1 000 HUF

13855.

Rufpreis:
1 200 HUF

Németh Endre. Százhúsz nap az élet. Bp., 2002, Hazánk. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
13856.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés
13857.

Rufpreis:
1 000 HUF

József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György. Bp,. é. n. Cserépfalvi. 528 p. mm. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13858.

Rufpreis:
3 000 HUF

Móricz Zsigmond: Fáklya. Nyolcadik kiadás. Bp. é.n. Athenaeum. 317 p.  Szép állapotú, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. A gerinc tetején apró sérülés.
13859.

Rufpreis:
1 200 HUF

13860.

Rufpreis:
1 200 HUF

13861.

Rufpreis:
2 000 HUF

gróf Vay Sándor: Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. Bp., é.n., O.M.T. Légrády. 195 p. Korabeli félvászonkötésben.
13862.

Rufpreis:
1 800 HUF

13863.

Rufpreis:
2 000 HUF

13864.

Rufpreis:
1 800 HUF

13865.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF