Porzellan

Zahl der Lose: 83

Fischer Budapest kávéscsészék aljjal, kézzel festett, jelzett, repedéssel, lepattanásokkal, 5x4,5cm
11149.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay perzsa mintás hiányos teás készlet, kézzel festett, jelzett, sérült több helyen
11150.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Alföldi madaras tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:24 cm
11151.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi rózsákkal díszített porcelán gyertyatartó, kézzel festett, apró lepattanásokkal, jelzett, 14x9 cm
11152.

Rufpreis:
800 HUF

Drasche labdán egyensúlyozó bohóc, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm
11153.

Rufpreis:
1 200 HUF
22

2 db virágmotívumos Kispesti Porcelán kulacs, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
11154.

Rufpreis:
1 200 HUF

11155.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm / Hand painted porcelain female nude
11156.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincumi porcelán kakas, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 5 cm
11157.

Rufpreis:
1 000 HUF

Josef Strnact váza, matricás képpel, jelzett, hajszálrepedéssel, m:14,5 cm
11158.

Rufpreis:
1 000 HUF

11159.

Rufpreis:
1 200 HUF

Unterweissbach ágaskodó lovak, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 18x14x10cm
11160.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF