Porzellan Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1238118
11149
256
14000
Fischer Budapest kávéscsészék aljjal, kézzel festett, jelzett, repedéssel, lepattanásokkal, 5x4,5cm
1255721
11150
256
Zsolnay perzsa mintás hiányos teás készlet, kézzel festett, jelzett, sérült több helyen 1234234
11151
256
Alföldi madaras tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:24 cm 1206396
11152
256
Aquincumi rózsákkal díszített porcelán gyertyatartó, kézzel festett, apró lepattanásokkal, jelzett, 14x9 cm 1252082
11153
256
Drasche labdán egyensúlyozó bohóc, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm 1252174
11154
256
2 db virágmotívumos Kispesti Porcelán kulacs, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
1253791
11155
256
1211873
11156
256
Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm / Hand painted porcelain female nude
1221219
11157
256
Aquincumi porcelán kakas, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 5 cm 1171111
11158
256
Josef Strnact váza, matricás képpel, jelzett, hajszálrepedéssel, m:14,5 cm
1188539
11159
256
1255696
11160
256
Unterweissbach ágaskodó lovak, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 18x14x10cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF