Porzellan Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1255826
11173
256
Ékszertartó kis porcelán dobozkák, matricásak, jelzés nélkül, az egyik alján apró lepattanással, 6 db 1256664
11174
256
Jelzett kínai váza, kézzel festett, hibátlan, 12x7cm/ Marked Chinese vase, hand-painted, flawless, 12x7cm
1256684
11175
256
Kaiser matricás porcelán váza, jelzett, apró lepattanással, 15cm
1257075
11176
256
Keleti motívumos porcelán váza, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 20 cm
1226740
11177
256
Jelzett szaké készlet, kézzel festett, eredeti dísz dobozában, hibátlan, összesen: 8 db 1158226
11178
256
Kék-fehér-arany színű orosz porcelán reggeliző készlet, hiányos, jelzett
1238095
11179
256
Meisseni fali dísz, in memorian Friedrich von Schiller, 1977, porcelán, jelzett, lepattanással és kopásnyommal,16x14cm
1237978
11180
256
Pajzs jelzéssel kagyló formájú tálka, porcelán, kopott aranyozással, d:13cm 1258309
11181
256
Jelzett kalapos fiú, kézzel festett, apró lepattanással, m:19 cm 1252221
11182
256
Nagyméretű keleti motívumos kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 31 cm
1255633
11183
256
Szőlőfürt jelzéssel áttört tálka, kézzel festett, hibátlan, 10x16x3cm
1253778
11184
256
Japán porcelán váza, kézzel festett, sérüléssel, jelzés nélkül, m: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF