Porzellan

Zahl der Lose: 83

Ékszertartó kis porcelán dobozkák, matricásak, jelzés nélkül, az egyik alján apró lepattanással, 6 db
11173.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

Jelzett kínai váza, kézzel festett, hibátlan, 12x7cm/ Marked Chinese vase, hand-painted, flawless, 12x7cm
11174.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kaiser matricás porcelán váza, jelzett, apró lepattanással, 15cm
11175.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keleti motívumos porcelán váza, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 20 cm
11176.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzett szaké készlet, kézzel festett, eredeti dísz dobozában, hibátlan, összesen: 8 db
11177.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kék-fehér-arany színű orosz porcelán reggeliző készlet, hiányos, jelzett
11178.

Rufpreis:
3 000 HUF

Meisseni fali dísz, in memorian Friedrich von Schiller, 1977, porcelán, jelzett, lepattanással és kopásnyommal,16x14cm
11179.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pajzs jelzéssel kagyló formájú tálka, porcelán, kopott aranyozással, d:13cm
11180.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzett kalapos fiú, kézzel festett, apró lepattanással, m:19 cm
11181.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagyméretű keleti motívumos kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 31 cm
11182.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szőlőfürt jelzéssel áttört tálka, kézzel festett, hibátlan, 10x16x3cm
11183.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Japán porcelán váza, kézzel festett, sérüléssel, jelzés nélkül, m: 25 cm
11184.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF