Porzellan

Zahl der Lose: 83

Goebel (1944-49) kislány libákkal, porcelán falikép, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x13cm
11161.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hutschenreuther váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 20cm
11162.

Rufpreis:
2 000 HUF

5 db Meisseni süteményes tányér, jelzett, kopásokkal, jó állapotban, d:19 cm
11163.

Rufpreis:
8 000 HUF

5 db Meisseni teás csésze és alj, jelzett, apró kopásokkal, jó állapotban
11164.

Rufpreis:
10 000 HUF

2 db virágmintás kobaltkék Wallendorf váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 ill. 20,5 cm
11165.

Rufpreis:
3 000 HUF

Goebel szívecske, falra akasztható kis tartó, porcelán, jelzett, hibátlan, 12x11cm
11166.

Rufpreis:
5 000 HUF

Goebel (1944-49) indai fiú, porcelán, jelzett, hibátlan, 10x6cm
11167.

Rufpreis:
10 000 HUF

11168.

Rufpreis:
8 000 HUF

Retikül formájú Limoges porcelán ékszertartó dobozka fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8,5×8×4,5 cm
11169.

Rufpreis:
8 000 HUF

Wallendorf mosakodó akt, kézzel festett, apró mázhibával, jelzett, m:20 cm /Wallendorf nude woman figurine, signed, small damaged
11170.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vegyes porcelán és kerámia tétel, figurák, minivázák, közte Hollóházi és Aquincumi porcelánnal, 9 db, hibátlanok, több jelzett
11171.

Rufpreis:
2 000 HUF

Patikai edény, porcelán, hibátlan, m: 10, d: 8 cm
11172.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF