Porzellan Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1255693
11161
256
Goebel (1944-49) kislány libákkal, porcelán falikép, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x13cm 1256599
11162
256
Hutschenreuther váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 20cm
1200600
11163
256
5 db Meisseni süteményes tányér, jelzett, kopásokkal, jó állapotban, d:19 cm
1200596
11164
256
5 db Meisseni teás csésze és alj, jelzett, apró kopásokkal, jó állapotban
1252146
11165
256
2 db virágmintás kobaltkék Wallendorf váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 ill. 20,5 cm
1255624
11166
256
Goebel szívecske, falra akasztható kis tartó, porcelán, jelzett, hibátlan, 12x11cm 1255536
11167
256
Goebel (1944-49) indai fiú, porcelán, jelzett, hibátlan, 10x6cm
1238287
11168
256
1169346
11169
256
Retikül formájú Limoges porcelán ékszertartó dobozka fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8,5×8×4,5 cm
1128036
11170
256
Wallendorf mosakodó akt, kézzel festett, apró mázhibával, jelzett, m:20 cm /Wallendorf nude woman figurine, signed, small damaged
1255934
11171
256
Vegyes porcelán és kerámia tétel, figurák, minivázák, közte Hollóházi és Aquincumi porcelánnal, 9 db, hibátlanok, több jelzett 1255483
11172
256
Patikai edény, porcelán, hibátlan, m: 10, d: 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF