Porzellan Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1252029
11137
256
4600
Zsolnay bölény, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 21×9×11,5 cm
1252095
11138
256
Zsolnay búsuló juhász, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm 1248891
11139
256
11000
Zsolnay farigcsáló kisfiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Sinkó), m:13 cm 1248889
11140
256
11000
Zsolnay karikázó kisfiú a kutyával, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Sinkó), h: 19 cm, m:18 cm 1087348
11141
256
4600
Ritka Zsolnay retro gyerek készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 4 db
1251437
11142
256
Hollóházi gyakorló balerina porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 1251418
11143
256
Hollóházi bagoly, kézzel festett, jelzett, kopott, m:9 cm 1251233
11144
256
Hollóházi FTC címeres kulacs, dugó nélkül, matricás, jelzett, hibátlan, m:15 cm 1257716
11145
256
Hollóházi porcelán népviseletes lány, kézzel festett, alján repedéssel, jelzett, m:24 cm 1252125
11146
256
Hollóházi népviseletbe öltözött varró lány, kézzel festett, jelzett, kid kopádnxomokksl, m: 24 cm 1251100
11147
256
6 db kisméretű Hollóházi korsó, matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal, d: 6 cm, m: 11 cm
1221233
11148
256
Hollóházi porcelán népviseletes lány, kézzel festett, alján javítással, jelzett, m:24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF