Porzellan Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1237083
11123
256
Herendi Eton mintás só-bors tartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:4 cm, h:14 cm 1196835
11124
256
1196834
11125
256
1128091
11126
256
Herendi vörösbegy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1128056
11127
256
1251394
11128
256
Zsolnay virágmintás porcelán mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1206408
11131
256
Zsolnay virágmintás bögre, matricás, minimális lepattanással, jelzett, m: 9 cm, d: 12 cm
1206409
11132
256
Zsolnay virágmintás bögre, matricás, hibátlan, jelzett, m: 9 cm, d: 11,5 cm
1200715
11133
256
Zsolnay nefelejcs virágos bögre (2 db), jelzett, matricás, hibátlan, m:9 cm 1145738
11134
256
Zsolnay virágmintás csésze és csészealj, 2 db, matricás, egyiken kis lepattanással, jelzett, d: 1200532
11135
256
Zsolnay citromfacsaró és kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×5 cm
1252605
11136
256
Zsolnay foxi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 12×5×7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF