Porzellan

Zahl der Lose: 83

Herendi Eton mintás só-bors tartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:4 cm, h:14 cm
11123.

Rufpreis:
3 000 HUF

11124.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11125.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11126.

Rufpreis:
3 000 HUF

11127.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11128.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay virágmintás bögre, matricás, minimális lepattanással, jelzett, m: 9 cm, d: 12 cm
11131.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay virágmintás bögre, matricás, hibátlan, jelzett, m: 9 cm, d: 11,5 cm
11132.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay nefelejcs virágos bögre (2 db), jelzett, matricás, hibátlan, m:9 cm
11133.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay virágmintás csésze és csészealj, 2 db, matricás, egyiken kis lepattanással, jelzett, d:
11134.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay citromfacsaró és kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×5 cm
11135.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay foxi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 12×5×7,5 cm
11136.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF