Porzellan Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1251430
11109
256
Herendi nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1251414
11110
256
Herendi kacsapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:10 cm, m:6 cm 1251134
11111
256
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 15x9 cm 1257603
11112
256
Herendi virágmintás ernyős lámpa, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, a talpán festéknyomokkal, m: 45 cm 1257065
11113
256
Viktória mintás Herendi porcelán fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, lepattanással, kis kopásnyomokkal, d: 5 cm 1206412
11114
256
3800
Herendi virágmintás pocelán kaspó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 9,5 cm, d: 11 cm 1258124
11115
256
Herendi Rothschild mintás csészealj (2db), jelzett (koronás), kézzel festett, kopott aranyozás, d:13,5 cm (2×)
1252209
11118
256
2 db virágmintás Herendi kistálka, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm, ill. 11×7,5 cm 1226830
11119
256
Herendi Cleopatra, fehér mázas, jelzett (Szilágyi Nagy István), máz hibával, m:24 cm
1252215
11120
256
Virágmintás Herendi áttört tál, kézzel festett, jelzett (tertia), apró kopásnyomokkal, d: 28 cm 1252213
11121
256
Kagyló alakú viárgmintás Herendi tál, kézzel festett, jelzett (tertia), apró kopásnyomokkal, 22×23,5 cm 1252234
11122
256
30000
Herendi szamócamintás teás készlet, cukortartó hiányzik, kézzel festett, jelzett, hibátlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF