Porzellan

Zahl der Lose: 83

Herendi nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11109.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi kacsapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:10 cm, m:6 cm
11110.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 15x9 cm
11111.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi virágmintás ernyős lámpa, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, a talpán festéknyomokkal, m: 45 cm
11112.

Rufpreis:
5 000 HUF

Viktória mintás Herendi porcelán fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, lepattanással, kis kopásnyomokkal, d: 5 cm
11113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi virágmintás pocelán kaspó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 9,5 cm, d: 11 cm
11114.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
9

Herendi Rothschild mintás csészealj (2db), jelzett (koronás), kézzel festett, kopott aranyozás, d:13,5 cm (2×)
11115.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db virágmintás Herendi kistálka, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm, ill. 11×7,5 cm
11118.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Cleopatra, fehér mázas, jelzett (Szilágyi Nagy István), máz hibával, m:24 cm
11119.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Virágmintás Herendi áttört tál, kézzel festett, jelzett (tertia), apró kopásnyomokkal, d: 28 cm
11120.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kagyló alakú viárgmintás Herendi tál, kézzel festett, jelzett (tertia), apró kopásnyomokkal, 22×23,5 cm
11121.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi szamócamintás teás készlet, cukortartó hiányzik, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11122.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF