Porzellan Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
991965
11158
235
4600
Nymphenburg áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm d:14 cm/ Nymphenburg antique basket, signed, perfect condition
1078963
11159
235
Hutschenreuther német virágmintás porcelán teás csésze és csészealj, matricás, hibátlan, jelzett
1077840
11160
235
Wallendorf lovagló akt, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:16,5 cm, h:18 cm 1071861
11161
235
STW Bavaria életképes dísztányér (J.C. von Hunnik után), matricás, jelzett, karcos, d:29 cm
1076268
11163
235
AZL antik áttört süteményes tányér és egy máz alatti kék festett süteményes tányér, máz hibákkal, jelzett, d:18,5 cm (2×) 1076275
11164
235
Myott Rayal Mail levonó képes süteményes tányér 2 db, lepattanással, hajszálrepedéssel, d:17 cm
997759
11165
235
4 db Hohenberg porcelán csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 7, ill. 11 cm
1024732
11166
235
Bavaria virággal díszített porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 22 cm
997895
11167
235
1015492
11168
235
1073418
11169
235
Bavaria ezüst színű porcelán cukortartó tetővel, hibátlan, jelzett, m: 8 cm 1073469
11170
235
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF