Porzellan

Zahl der Lose: 107

Nymphenburg áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm d:14 cm/ Nymphenburg antique basket, signed, perfect condition
11158.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Hutschenreuther német virágmintás porcelán teás csésze és csészealj, matricás, hibátlan, jelzett
11159.

Rufpreis:
2 400 HUF

Wallendorf lovagló akt, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:16,5 cm, h:18 cm
11160.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

STW Bavaria életképes dísztányér (J.C. von Hunnik után), matricás, jelzett, karcos, d:29 cm
11161.

Rufpreis:
4 000 HUF

AZL antik áttört süteményes tányér és egy máz alatti kék festett süteményes tányér, máz hibákkal, jelzett, d:18,5 cm (2×)
11163.

Rufpreis:
800 HUF

Myott Rayal Mail levonó képes süteményes tányér 2 db, lepattanással, hajszálrepedéssel, d:17 cm
11164.

Rufpreis:
1 200 HUF

4 db Hohenberg porcelán csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 7, ill. 11 cm
11165.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bavaria virággal díszített porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 22 cm
11166.

Rufpreis:
2 000 HUF

11167.

Rufpreis:
3 000 HUF

11168.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bavaria ezüst színű porcelán cukortartó tetővel, hibátlan, jelzett, m: 8 cm
11169.

Rufpreis:
2 000 HUF

11170.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF