Porzellan Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1079623
11146
235
Hollóházi márvány váza, jelzett, hibátlan, m:25,5 cm 1079212
11147
235
Hollóházi (3 db) és Rosenthal (2 db) mokkás csésze és alj, jelzettek, hibátlanok
1079167
11148
235
Hollóházi tálka párban, jelzett, hibátlan, 6×8 cm, 15×15 cm
1078173
11149
235
Hollóházi gazda fiú, kézzel festett, apró máz hibával, jelzett, m: 18 cm
1045180
11150
235
Aquincumi porcelán "Keszthely" váza, hibátlan, jelzett, m: 18 cm
1054445
11151
235
Alföldi porcelán teás készlet (hiányos): 3 db csésze + 6 db alj, matricás, jelzett (az egyik csésze más jelzéssel), apró kopásnyomokkal, d: 6 ill. 13 cm
1073760
11152
235
1079826
11153
235
Aquincumi "Szeged tálka" kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×10 cm
1040082
11154
235
2 db Alföldi porcelán korsó(Szeged, Totó Lottó Sörbár), matricás, hibátlan, jelzett, m: 17 cm
1076512
11155
235
Winterling Röslau Bavaria porcelán csésze csészealjjal és tállal, 3 db, kopásnyomokkal, jelzett, d: 9,5; 14,5; 19 cm 986891
11156
235
14000
Unterweissbach halászsas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:31,5 cm/ Unterweissbach osprey, perfect condition 997605
11157
235
80000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF