Porzellan

Zahl der Lose: 107

Hollóházi márvány váza, jelzett, hibátlan, m:25,5 cm
11146.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi (3 db) és Rosenthal (2 db) mokkás csésze és alj, jelzettek, hibátlanok
11147.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi tálka párban, jelzett, hibátlan, 6×8 cm, 15×15 cm
11148.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi gazda fiú, kézzel festett, apró máz hibával, jelzett, m: 18 cm
11149.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi porcelán "Keszthely" váza, hibátlan, jelzett, m: 18 cm
11150.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alföldi porcelán teás készlet (hiányos): 3 db csésze + 6 db alj, matricás, jelzett (az egyik csésze más jelzéssel), apró kopásnyomokkal, d: 6 ill. 13 cm
11151.

Rufpreis:
800 HUF

11152.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Aquincumi "Szeged tálka" kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×10 cm
11153.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Alföldi porcelán korsó(Szeged, Totó Lottó Sörbár), matricás, hibátlan, jelzett, m: 17 cm
11154.

Rufpreis:
800 HUF

Winterling Röslau Bavaria porcelán csésze csészealjjal és tállal, 3 db, kopásnyomokkal, jelzett, d: 9,5; 14,5; 19 cm
11155.

Rufpreis:
1 400 HUF

Unterweissbach halászsas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:31,5 cm/ Unterweissbach osprey, perfect condition
11156.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11157.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF