Porzellan

Zahl der Lose: 107

Hollóházi néptáncos lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:29 cm /Handpainted Hollóháza chinaware figure
11134.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
9

Hollóházi kétágú gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:15 cm / Hollohaza porcelain candelstick
11135.

Rufpreis:
1 000 HUF
22

Hollóházi népviseletes férfi, kézzel festett jelzett, apró lepattanásokkal , m:29 cm /Handpainted Hollóháza chinaware figure
11136.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi népviseletes asszony, kézzel festett jelzett, apró lepattanásokkal , m:28 cm /Handpainted Hollóháza chinaware figure
11137.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi varró asszony, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:25 cm / Handpainted numbered Hollóházi chinaware figure
11138.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi mini tejkiöntő pár, hibátlan, kopott aranyozással, jelzett, m: 2,5 cm
11139.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Jurcsák hamutál, szita, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm
11140.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi virágos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:30 cm
11141.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte porcelán doboz, szita, jelzett, hibátlan, 13,5×8,5 cm
11142.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi porcelánok, jelzettek, hibátlanok, összesen: 3 db
11143.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi aranyozott, piros porcelán kávéscsésze csészealjjal, 2 db, hibátlan, jelzett
11144.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:31 cm
11145.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF