Porzellan Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1078205
11134
235
Hollóházi néptáncos lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:29 cm /Handpainted Hollóháza chinaware figure 1078306
11135
235
Hollóházi kétágú gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:15 cm / Hollohaza porcelain candelstick 1078216
11136
235
Hollóházi népviseletes férfi, kézzel festett jelzett, apró lepattanásokkal , m:29 cm /Handpainted Hollóháza chinaware figure
1078212
11137
235
Hollóházi népviseletes asszony, kézzel festett jelzett, apró lepattanásokkal , m:28 cm /Handpainted Hollóháza chinaware figure
1078184
11138
235
Hollóházi varró asszony, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:25 cm / Handpainted numbered Hollóházi chinaware figure 1005984
11139
235
Hollóházi mini tejkiöntő pár, hibátlan, kopott aranyozással, jelzett, m: 2,5 cm
1071886
11140
235
Hollóházi Jurcsák hamutál, szita, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm 1072234
11141
235
Hollóházi virágos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:30 cm
1075931
11142
235
Hollóházi Szász Endre tervezte porcelán doboz, szita, jelzett, hibátlan, 13,5×8,5 cm
1002233
11143
235
Hollóházi porcelánok, jelzettek, hibátlanok, összesen: 3 db
1073342
11144
235
Hollóházi aranyozott, piros porcelán kávéscsésze csészealjjal, 2 db, hibátlan, jelzett 1079816
11145
235
3200
Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF