Porzellan Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1079027
11098
235
1039746
11099
235
14000
Herendi sas, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:20,5 cm, h:29 cm
1004556
11100
235
Herendi fiú büszt, biszkvit és fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:20,5 cm
1023371
11101
235
26000
1060510
11102
235
Herendi csipkebogyó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm d:15,5 cm
1075717
11103
235
14000
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm / Herend Mrs.Dery porcelain figure, hand painted, perfect condition 1050438
11104
235
3400
Petrezselyem mintás Herendi porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm 1073663
11105
235
Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1073682
11106
235
Herendi Apponyi mintás mély tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:24 cm 1073684
11107
235
Herendi Apponyi mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:20,5 cm 1073685
11108
235
Herendi Apponyi mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm 1073688
11109
235
4800
Herendi Apponyi mintás teás csésze + alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF