Porzellan Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1076676
11122
235
Zsolnay repesztett "ökörvér" mázas kis váza, apró mázhiba a peremén, jelzett, m:14 cm 1076678
11123
235
Zsolnay repesztett "ökörvér" mázas váza, hibátlan, jelzett, m:19,5 cm 1077769
11124
235
Zsolnay rőzsén ülő asszony (Sinkó András), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm, h:25 cm
1077515
11125
235
9500
Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware figure 1079838
11126
235
Zsolnay szív alakú "M.É.T. XIV vándorgyűlés Pécs 1948 VI.18-19." tálka, matricás címerrel, jelzett, kopott, 8×9 cm
1079572
11127
235
Zsolnay libatömő lány, kézzel festett, jelzett, m:16 cm
1079541
11128
235
Kézzel festett Zsolnay furulyázó juhász, jelzett, hibátlan, m:18 cm, h:21 cm
1079566
11129
235
Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), m:19 cm, h:19 cm 1078976
11130
235
Hollóházi porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 1057377
11131
235
14000
1046562
11132
235
1078865
11133
235
Hollóházi virág mintás szendvicses készlet, matricás, jelzett, hibátlan, 38×16 cm, d:17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF