Porzellan

Zahl der Lose: 107

Zsolnay repesztett "ökörvér" mázas kis váza, apró mázhiba a peremén, jelzett, m:14 cm
11122.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay repesztett "ökörvér" mázas váza, hibátlan, jelzett, m:19,5 cm
11123.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay rőzsén ülő asszony (Sinkó András), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm, h:25 cm
11124.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11125.

Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/
Handpainted Zsolnay chinaware figure

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Zsolnay szív alakú "M.É.T. XIV vándorgyűlés Pécs 1948 VI.18-19." tálka, matricás címerrel, jelzett, kopott, 8×9 cm
11126.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay libatömő lány, kézzel festett, jelzett, m:16 cm
11127.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kézzel festett Zsolnay furulyázó juhász, jelzett, hibátlan, m:18 cm, h:21 cm
11128.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), m:19 cm, h:19 cm
11129.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hollóházi porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
11130.

Rufpreis:
1 000 HUF

11131.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11132.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi virág mintás szendvicses készlet, matricás, jelzett, hibátlan, 38×16 cm, d:17,5 cm
11133.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF