Porzellan Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1079840
11110
235
Herendi hamu tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×5 cm 1079812
11111
235
3200
herendi virág mintás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×7,5 cm 1079895
11112
235
Herendi petrezselyem mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
1078956
11113
235
Népi motívumokkal díszített, kisméretű dekoratív Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
1078994
11114
235
2 db virágmintás Zsolnay porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
1057416
11115
235
Zsolnay virág mintás kis kaspó, jelzett, hibátlan,kézzel festett, 6,5x10,5cm
1075722
11116
235
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 12 cm
1071834
11117
235
Zsolnay pillangó mintás szendvicses készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan/ Zsolnay cake set 1071853
11118
235
Zsolnay pillangó mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm 1076108
11119
235
Figurális tétel: Zsolnay kislány, Aquincumi madarak, Bodrogkeresztúri kisfiú, jelzettek, hibátlanok, összesen: 4 db 1076337
11120
235
Zsolnay kis kakas, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm 1076255
11121
235
Zsolnay eozin mázas váza, apró lepattanásokkal, jelzett, m:12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF