Porzellan

Zahl der Lose: 107

Herendi hamu tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×5 cm
11110.

Rufpreis:
800 HUF

herendi virág mintás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×7,5 cm
11111.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Herendi petrezselyem mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
11112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Népi motívumokkal díszített, kisméretű dekoratív Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
11113.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db virágmintás Zsolnay porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
11114.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virág mintás kis kaspó, jelzett, hibátlan,kézzel festett, 6,5x10,5cm
11115.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 12 cm
11116.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás szendvicses készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan/ Zsolnay cake set
11117.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay pillangó mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
11118.

Rufpreis:
1 400 HUF

Figurális tétel: Zsolnay kislány, Aquincumi madarak, Bodrogkeresztúri kisfiú, jelzettek, hibátlanok, összesen: 4 db
11119.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay kis kakas, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
11120.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay eozin mázas váza, apró lepattanásokkal, jelzett, m:12,5 cm
11121.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF