Porzellan Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1041402
11171
235
Ibolyamintás Carlsbad német porcelán tál, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), kopásnyomokkal, alul sérült, 36×22,5 cm
994090
11172
235
Rosenthal Pompadour Godesberg váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 27 cm / Rosenthal vase, signed, perfect condition
1013442
11173
235
Victoria mitológia jelenetet ábrázoló porcelán süteményes tányér, 2db, Csehszlovákia, jelzett, kopásnyomokkal, az egyik repedéssel, 18cm / Victoria czech porcelain plates with small cracked
1013701
11174
235
3400
Victoria,Budapest (Petőfi tér), áttört, fali dísztányér, jelzett,matricás, Csehszlovákia, apró kopásnyomokkal, d:22,5cm
1013822
11175
235
Ilmenau Germany, Echt Kobalt, Porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, 12cm
1039784
11176
235
Ücsörgő nagyapó macskával, Arpo román figurális porcelán, festett, bisquit, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
1039716
11177
235
Martinroda német porcelán dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×7,5×4 cm 1078987
11178
235
Regent vadász figura, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 34cm
910590
11179
235
Asztali ceruzatartó, jelzett, 14x8 cm 1076559
11180
235
Faragott fa lámpatest, 2 db fa tálka, fa sószóró, kanálka
1076473
11181
235
Virágmintás porcelán kiöntő, matricás, kopásnyomokkal, csorbával, jelzés nélkül, m: 18 cm
1076479
11182
235
Mintás kínai váza, hibátlan, jelzett, m: 20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF