Porzellan

Zahl der Lose: 107

Ibolyamintás Carlsbad német porcelán tál, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), kopásnyomokkal, alul sérült, 36×22,5 cm
11171.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rosenthal Pompadour Godesberg váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 27 cm / Rosenthal vase, signed, perfect condition
11172.

Rufpreis:
8 000 HUF

Victoria mitológia jelenetet ábrázoló porcelán süteményes tányér, 2db, Csehszlovákia, jelzett, kopásnyomokkal, az egyik repedéssel, 18cm / Victoria czech porcelain plates with small cracked
11173.

Rufpreis:
1 600 HUF

Victoria,Budapest (Petőfi tér), áttört, fali dísztányér, jelzett,matricás, Csehszlovákia, apró kopásnyomokkal, d:22,5cm
11174.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ilmenau Germany, Echt Kobalt, Porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, 12cm
11175.

Rufpreis:
800 HUF

Ücsörgő nagyapó macskával, Arpo román figurális porcelán, festett, bisquit, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
11176.

Rufpreis:
1 200 HUF

Martinroda német porcelán dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×7,5×4 cm
11177.

Rufpreis:
1 000 HUF

Regent vadász figura, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 34cm
11178.

Rufpreis:
1 600 HUF

Asztali ceruzatartó, jelzett, 14x8 cm
11179.

Rufpreis:
800 HUF

Faragott fa lámpatest, 2 db fa tálka, fa sószóró, kanálka
11180.

Rufpreis:
1 000 HUF

Virágmintás porcelán kiöntő, matricás, kopásnyomokkal, csorbával, jelzés nélkül, m: 18 cm
11181.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mintás kínai váza, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
11182.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF