Porzellan Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1076537
11183
235
Porcelán madárka, kézzel festett, apró lepattanással, jelzett, m: 8,5 cm
1076534
11184
235
2 db porcelán figura(kislány ragasztott fejjel, elefánton lovagló kisfiú), m: 8 cm
1077365
11185
235
Barokk jegyespár, német figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm
1073173
11186
235
Életképes porcelán kitűző/medál fém foglalatban, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, díszes tokban, 4,5×3,5 cm 1073069
11187
235
6 db porcelán teáscsésze, kézzel festett, némelyik jelzett, egy részük apró kopásnyomokkal, d: 10,5 cm
1011643
11188
235
Jelzett dísztányér Fagagna település képével, kézzel festett, jelzett, d:24 cm
961767
11189
235
1054426
11191
235
1078942
11192
235
Virágos váza, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:20,5 cm 1076288
11193
235
Rózsás süteményes tányér, matricás, jelzés nélkül, apró máz hibákkal, d: 18 cm 1076299
11194
235
Pipacsos süteményes tányér 2 db, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, d:18 cm 1039212
11195
235
Fűmintás porcelán kávéskészlet: tálca + 4 db kávéscsésze + alj, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF