Porzellan

Zahl der Lose: 107

Porcelán madárka, kézzel festett, apró lepattanással, jelzett, m: 8,5 cm
11183.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db porcelán figura(kislány ragasztott fejjel, elefánton lovagló kisfiú), m: 8 cm
11184.

Rufpreis:
1 000 HUF

Barokk jegyespár, német figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm
11185.

Rufpreis:
6 000 HUF

Életképes porcelán kitűző/medál fém foglalatban, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, díszes tokban, 4,5×3,5 cm
11186.

Rufpreis:
1 000 HUF

6 db porcelán teáscsésze, kézzel festett, némelyik jelzett, egy részük apró kopásnyomokkal, d: 10,5 cm
11187.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzett dísztányér Fagagna település képével, kézzel festett, jelzett, d:24 cm
11188.

Rufpreis:
1 000 HUF

11189.

Rufpreis:
4 000 HUF

11191.

Rufpreis:
1 200 HUF

Virágos váza, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:20,5 cm
11192.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rózsás süteményes tányér, matricás, jelzés nélkül, apró máz hibákkal, d: 18 cm
11193.

Rufpreis:
800 HUF

Pipacsos süteményes tányér 2 db, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, d:18 cm
11194.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fűmintás porcelán kávéskészlet: tálca + 4 db kávéscsésze + alj, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal
11195.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF