Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 100

A második magyarországi ősnyomda egyik nyomtatványa. Laudivius Zacchia: Vita beati Hieronymi 1478-1479. Soltész Zoltánné bevezető tanulmányával. Sorszámozott hasonmás kiadás!! Csak 500 pld. /Bp., 1975, Magyar Iparművészeti Főiskola Typográfiai tanszéke, Zrínyi Ny./ 54 l, 1 lev, 10 lev. hasonmás, 2 lev. Szerk.: Haiman György. Kiadói kartonkötésben
13447.

A második magyarországi ősnyomda egyik nyomtatványa. Laudivius Zacchia: Vita beati Hieronymi 1478-1479. Soltész Zoltánné bevezető tanulmányával.
Sorszámozott hasonmás kiadás!! Csak 500 pld.
/Bp., 1975, Magyar Iparművészeti Főiskola Typográfiai tanszéke, Zrínyi Ny./ 54 l, 1 lev, 10 lev. hasonmás, 2 lev. Szerk.: Haiman György. Kiadói kartonkötésben

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

2 db irredenta kiadvány: Murgács Kálmán nótáskönyve az elszakított területekről. 1926. + Lampérth Géza: A szent kürt. 1920.
13448.

Rufpreis:
2 000 HUF

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
13449.

Rufpreis:
1 000 HUF

Általános nyelvészeti tanulmányok VIII. Nyelv és társadalom. Szerk.: Telegdi Zsigmond, Szépe György. Bp., 1972, Akadémiai. Papírkötésben, jó állapotban.
13450.

Rufpreis:
1 000 HUF

13451.

Rufpreis:
800 HUF

2 db szótár: Schidlof gyakorlati módszerének magyar-olasz zsebszótára. Szerk.: Honti Rezső. Bp., é. n., Schenk Ferenc. Megviselt állapotban, kötése félig elválik.; Spanyol-magyar zsebszótár. Szerk.: Honti Rezső, Bolza Olivér. Bp., é. n., Lingua Kiadó (Lingua kéziszótárak). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
13452.

Rufpreis:
800 HUF

13453.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13454.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Odze György: Verebes István. Bp., Korona Kiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.
13455.

Rufpreis:
1 200 HUF

13456.

Rufpreis:
1 000 HUF

13457.

Rufpreis:
1 000 HUF

Miklós Imre: A magyar vasutasság oknyomozó történelme. A legelső vasúttól – napjainkig. Aláírt, sorszámozott! Vác, 1937. Kapisztrán Ny.  808p. 60 t. 5 mell. Kiadói, díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben.
13458.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF