https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 100

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Segítség! Az Eperjes-Nagykároly-Toroczkó tűzkárosultjainak fölsegélésére. 2. kiadás. Szerk. Jókai Mór, Nagy Miklós, Roskovics Ignácz. (Bp. 1887. Franklin Társulat nyomdája.) 40 l. 6 sztl. lev. Az emlékalbum 1 forintos változata. Eredeti papírborítóval. Ritka! / Fire aid for Eperjes, Nagykároly, Torockó 38x50 cm
1
13471.

Segítség! Az Eperjes-Nagykároly-Toroczkó tűzkárosultjainak fölsegélésére. 2. kiadás. Szerk. Jókai Mór, Nagy Miklós, Roskovics Ignácz. (Bp. 1887. Franklin Társulat nyomdája.) 40 l. 6 sztl. lev. Az emlékalbum 1 forintos változata. Eredeti papírborítóval. Ritka! / Fire aid for Eperjes, Nagykároly, Torockó 38x50 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
EUR
,
53,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)
1
13472.

1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Perlaky Lajos: A ma életművészete. A megelégedett boldog élet kalauza. Budapest, é.n., Pantheon. Kiadói félvászon kötésben, viseltes fedőlappal.
1
13473.

Perlaky Lajos: A ma életművészete. A megelégedett boldog élet kalauza. Budapest, é.n., Pantheon. Kiadói félvászon kötésben, viseltes fedőlappal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A magyar család aranykönyve. Útmutató a családi élet minden ügyében. I-III. kötet. I.: Egészség, lakás, ruházkodás. II.: Családi nevelés és a családi élet külső vonatkozásai. III.: A család gazdasági élete. Háztartás. A konyha. A család élelmezése. Házi állatok. Kertészet. Kézimunka. Házi ipar. Budapest, 1909-1911. 704 p.; 696 p.; 573 p. Mindhárom kötetben számos színes tábla és melléklet. A három kötet egységes, díszesen aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon kötésben. Eredeti kiadói védőtokban. Gyönyörű, hibátlan állapotban!
1
13474.

A magyar család aranykönyve. Útmutató a családi élet minden ügyében. I-III. kötet.
I.: Egészség, lakás, ruházkodás. II.: Családi nevelés és a családi élet külső vonatkozásai. III.: A család gazdasági élete. Háztartás. A konyha. A család élelmezése. Házi állatok. Kertészet. Kézimunka. Házi ipar. Budapest, 1909-1911. 704 p.; 696 p.; 573 p. Mindhárom kötetben számos színes tábla és melléklet.
A három kötet egységes, díszesen aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon kötésben. Eredeti kiadói védőtokban. Gyönyörű, hibátlan állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rákosi Viktor munkái 5.-12. kötetek. Bp., 1908. Révai. Festett egészvászon sorozatkötésben, eredeti tékában, hibátlan állapotban
1
13475.

Rákosi Viktor munkái 5.-12. kötetek. Bp., 1908. Révai. Festett egészvászon sorozatkötésben, eredeti tékában, hibátlan állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Eötvös József művei. Komplett sorozat 13 kötetben. Bp., 1976. Helikon. Bibliofil, sorszámozott kiadás, nyl kötésben, kis kopásokkal
1
13476.

Eötvös József művei. Komplett sorozat 13 kötetben. Bp., 1976. Helikon. Bibliofil, sorszámozott kiadás, nyl kötésben, kis kopásokkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vas gereben összes munkái, 4 kötet: A pörös atyafiak. A régi jó idők. A tekintetes urak. Garasos arisztokrácia. Budapest, é.n., Franklin -Társulat. Aranyozott, illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Barabás Ábel: Vas Gereben Budapest, 1906, Franklin -Társulat. Kissé viseltes állapotban.
1
13477.

Vas gereben összes munkái, 4 kötet: A pörös atyafiak. A régi jó idők. A tekintetes urak. Garasos arisztokrácia. Budapest, é.n., Franklin -Társulat. Aranyozott, illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Barabás Ábel: Vas Gereben Budapest, 1906, Franklin -Társulat. Kissé viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tompa Mihály versei. I.-V. kötet (Komplett!) Pesten, 1858. Heckenast Gusztáv. 1. Dalok. Románczok. 231p. és T. acélmetszetű portréja. 2. Dalok. Románczok. VIII. 248 l. 3. Regék. VI. 224 l. 4. Népregék. 2 sztl. lev. 221 l. 1 sztl. lev. 5. Beszélyek. Balladák. 214 l. 1 sztl. lev. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. Jó állapotban
1
13478.

Tompa Mihály versei. I.-V. kötet (Komplett!) Pesten, 1858. Heckenast Gusztáv. 1. Dalok. Románczok. 231p. és T. acélmetszetű portréja. 2. Dalok. Románczok. VIII. 248 l. 3. Regék. VI. 224 l. 4. Népregék. 2 sztl. lev. 221 l. 1 sztl. lev. 5. Beszélyek. Balladák. 214 l. 1 sztl. lev. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. Jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. I-VI. kötet. Budapest, 1893, Franklin. Kiadói, aranyozott, domdornyomott félbőr kötésben, színezett lapszélek. A gerinc ill. a sarkok kissé viseltesek, egyébként jó állapotúak.
1
13479.

Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. I-VI. kötet. Budapest, 1893, Franklin. Kiadói, aranyozott, domdornyomott félbőr kötésben, színezett lapszélek. A gerinc ill. a sarkok kissé viseltesek, egyébként jó állapotúak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jókai Mór válogatott művei. Teljes sorozat. 50 kötetben. Bp., Kossuth Kiadó. Dekoratív aranyozott műbőr kötésben Gerincén anagrammával. Hibátlan állapotban.
1
13480.

Jókai Mór válogatott művei. Teljes sorozat. 50 kötetben. Bp., Kossuth Kiadó. Dekoratív aranyozott műbőr kötésben Gerincén anagrammával. Hibátlan állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany János összes munkái Új lenyomat. XI.-XII. Levelezése író barátaival. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
1
13481.

Arany János összes munkái Új lenyomat. XI.-XII. Levelezése író barátaival. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany János összes munkái Új lenyomat.I. és X. kötetek sérült kötéssel Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Aranyozott, sérült kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
1
13482.

Arany János összes munkái Új lenyomat.I. és X. kötetek sérült kötéssel Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Aranyozott, sérült kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse