https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 100

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Pintér Jenő: A magyar irodalom története. 1-2. köt. Bp., 1942, Bibliotheca. Kicsit laza félbőr kötésben, jó állapotban.
1
13495.

Pintér Jenő: A magyar irodalom története. 1-2. köt. Bp., 1942, Bibliotheca. Kicsit laza félbőr kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest, 1927, Győző Andor. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1
13496.

Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest, 1927, Győző Andor. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban (a 8., 37. és 38. kötet hiányzik)
1
13497.

Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban (a 8., 37. és 38. kötet hiányzik)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet,  egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
1
13498.

Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse