Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
926635
13495
234
980295
13496
234
Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest, 1927, Győző Andor. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
619959
13497
234
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban (a 8., 37. és 38. kötet hiányzik)
438964
13498
234
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF