https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 100
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1071617
13459
234
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Az Újság albuma Basch Árpád illusztrációival, Atheneum. Bp., 1906. Athenaeum. egy lap elsavasodott, egyébként jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
700691
13460
234
0
16000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gerely József: A Miatyánk könyve A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1035962
13461
234
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kós Károly: Az országépítő. Történeti regény. Budapest, 1934, Révai. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban. 1049543
13462
234
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Monumenta literarum. (A világirodalom kisebb remekművei. Kner hasonmás kiadás A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos.) 1.-2. sorozat. Komplett! összesen 24 db Kner Izidor, Gyoma (a tékákon kisebb hibák, de a tatalom szép állapotban)
Das Lot is nicht erreichbar
980180
13463
234
0
4600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Berecz Sándor dr.: Magyarország művelődésének története. Gyoma, 1905, Kner Izidor. Kiadói egészvászon kötésben, festett lapszélek. Közepes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1034676
13464
234
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Cziklay Lajos: Katholikus hajadonok könyve.(Jó tanácsadó az élet mindennapjára. Budapest,é.n., szerző sajátja. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, karton tokban.
Das Lot is nicht erreichbar
894117
13465
234
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1943, Révai. Festett félvászon kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
894070
13466
234
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
921218
13467
234
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
909136
13468
234
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Jézusfaragó-ember. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban. egy két lapon folt. 894098
13469
234
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Jézusfaragó ember. Bp., 1936, Révai. Kissé piszkos kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
889706
13470
234
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes görgői és Toporczi Görgey Aladár: Nemzetvédelmi útmutató 1943. Bp., Juracsek Ferenc 272p. + hirdetések. Könyvtári duplum.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse