Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 100

13435.

Rufpreis:
2 000 HUF

13436.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wagner József: Római régiségek és a római irodalomtörténet vázlata: A tanuló ifjúság használatára. Ford. Horváth Balázs. 8. kiad. Bp. 1910. Lampel. Erősen megviselt vászon kötésben.
13437.

Wagner József: Római régiségek és a római irodalomtörténet vázlata: A tanuló ifjúság használatára. Ford. Horváth Balázs. 8. kiad.
Bp. 1910. Lampel. Erősen megviselt vászon kötésben.

Rufpreis:
1 000 HUF

Legujabb és legteljesebb magyar köszöntő. Ujévi, születésnapi, névnapi, iskola-vizsgálati s más alakalmi üdvözletek versekben és levelekben. Budapest, 1907, Franklin. IKopottas, illusztrált, kiadói félvászon kötésben.
13438.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Baktay Ervin: Szanátana Dharma. Az örök törvény. A hindu világszemlélet ismertetése. Bp. é.n. Révai. 283p. Egészvászon kötésben, kis hibával
13439.

Baktay Ervin: Szanátana Dharma. Az örök törvény. A hindu világszemlélet ismertetése.
Bp. é.n. Révai. 283p. Egészvászon kötésben, kis hibával

Rufpreis:
1 000 HUF

K. Beniczky Irma (szerk.): Arany Kincstár nélkülözhetetlen tanácsadó minden család és háztartás számára. Budapest, 1893, Franklin. Kiadói, foltos félvászon kötésben.
13440.

Rufpreis:
5 000 HUF

13441.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13442.

Rufpreis:
2 400 HUF

13443.

Rufpreis:
2 000 HUF

13444.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13445.

Rufpreis:
800 HUF

Hack, Fritz: Pelé, a fekete gyöngyszem. Bp., 1966, Sport. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
13446.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF