https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 100

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Göre Gábor: Bojgás az világba mög más mindenféle vagyis e za nyótzadik könyvem, de úgy is vagyok én mán evvel mint akinek nyótzadik gyermöke születik, hogy aszondi ez lögyön az zutosó! Nyomtatták ebbe zesztendőbe Singer és Wolfner könyves bóttyába kapkodható. Félvászon kötésben, gerinc borító hiányzik.
1
13411.

Göre Gábor: Bojgás az világba mög más mindenféle vagyis e za nyótzadik könyvem, de úgy is vagyok én mán evvel mint akinek nyótzadik gyermöke születik, hogy aszondi ez lögyön az zutosó! Nyomtatták ebbe zesztendőbe Singer és Wolfner könyves bóttyába kapkodható. Félvászon kötésben, gerinc borító hiányzik.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Barabás Gyula: Ég az erdő. Bp., 1936, Dante. Félbőr kötésben. A fedőlap viseletes.
1
13412.

Barabás Gyula: Ég az erdő. Bp., 1936, Dante. Félbőr kötésben. A fedőlap viseletes.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szondy György: A III. b. tanárt választ - Fejes Gyula rajzaival Bp., é.n. Singer és Wolfner. Gerincén hibás félvászon kötésben
1
13413.

Szondy György: A III. b. tanárt választ - Fejes Gyula rajzaival Bp., é.n. Singer és Wolfner. Gerincén hibás félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jókai Mór: Csataképek a magyar szabadságharczból. Első kötet. Budapest, 1910, Franklin. Szecessziós, kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos fedőborítóval.
1
13414.

Jókai Mór: Csataképek a magyar szabadságharczból. Első kötet. Budapest, 1910, Franklin. Szecessziós, kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos fedőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kormos István:Az égigérő fa. Kormos István verses meséi, Szabó Vladimir rajzaival. Első kiadás! Budapest, (1946), Aquincum. Ritka! Kissé viseltes, illusztrált kiadói karton kötésben.
1
13415.

Kormos István:Az égigérő fa. Kormos István verses meséi, Szabó Vladimir rajzaival. Első kiadás! Budapest, (1946), Aquincum. Ritka! Kissé viseltes, illusztrált kiadói karton kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar úriasszony otthona. Az otthon kultúrája. Szerk.: Szegedy-Maszák Aladárné, Stumpf Károly. Bp., 1934, A Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
1
13416.

A magyar úriasszony otthona. Az otthon kultúrája. Szerk.: Szegedy-Maszák Aladárné, Stumpf Károly. Bp., 1934, A Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Payot: Az akarat nevelése. Bp., é. n., Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1
13417.

Payot: Az akarat nevelése. Bp., é. n., Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
John Donne: Égi és földi szerelem - Válogatott versek. Bp., 1967. Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 1000 pld. Műbőr kötésben, védőborítóval, bibliofil kiadás, szép állapotban
1
13418.

John Donne: Égi és földi szerelem - Válogatott versek. Bp., 1967. Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 1000 pld. Műbőr kötésben, védőborítóval, bibliofil kiadás, szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár Ferenc: Hétágú síp. (Tréfák, karcolatok, tárcák. Bp., 1911, Franklin. Első kiadás. Aláírt példány! Félbőr kötésben, domború mintás gerinc, aranyozott felírat. Kicsit kopott, de egyébként jó állapotú.
1
13419.

Molnár Ferenc: Hétágú síp. (Tréfák, karcolatok, tárcák. Bp., 1911, Franklin. Első kiadás. Aláírt példány! Félbőr kötésben, domború mintás gerinc, aranyozott felírat. Kicsit kopott, de egyébként jó állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balázs Béla: Az álmok köntöse - mesék és játékok. Bp., 1972. Helikon. Bibliofil kiadás, sorszámozott, modern nyl kötésben, kopásokkal.
1
13420.

Balázs Béla: Az álmok köntöse - mesék és játékok. Bp., 1972. Helikon. Bibliofil kiadás, sorszámozott, modern nyl kötésben, kopásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
1
13421.

Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóvölgyi Títusz: Az ezüst vitéz. Regény a tatárpusztítás idejéből. Negyedik kötet. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, pecsételt, kopottas állapot.
1
13422.

Tóvölgyi Títusz: Az ezüst vitéz. Regény a tatárpusztítás idejéből. Negyedik kötet. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, pecsételt, kopottas állapot.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse