Firdúszi: A Sahnáméból. Feridun és fiai. - Szijavus. Zál és Rudabé. Fordította és bevezetéssel ellátta: Radó Antal. Remekírók képes könyvtára. Budapest,[1905], Lampel. Kiadói egészvászon kötésben.
Lord Byron: Don Juan. Ford.: Ábrányi Emil. Első rész. I-IV. ének. Budapest, é.n., Athenaeum. Díszes szecessziós egészvászon kötésben. Vajda János költeményei. Kissé viseltes bőrkötésben.
Margit Navarrai királyné: Heptameron. Forró Pál és Szini Gyula fordítása. F. Bayros rajzaival.Bp. 1926. Nova. 436 l. 2 lev. Szerelmes századok III. kiadói félvászon-kötésben.
Andrássy Lajos: Levél a pókhálóban. Budapest, 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Szerző által dedikált példány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.