Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 100

Firdúszi: A Sahnáméból. Feridun és fiai. - Szijavus. Zál és Rudabé. Fordította és bevezetéssel ellátta: Radó Antal. Remekírók képes könyvtára.  Budapest,[1905], Lampel. Kiadói egészvászon kötésben.
13423.

Rufpreis:
800 HUF

13424.

Rufpreis:
8 000 HUF

13425.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13426.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lord Byron: Don Juan. Ford.: Ábrányi Emil. Első rész. I-IV. ének. Budapest, é.n., Athenaeum. Díszes szecessziós egészvászon kötésben.  Vajda János költeményei. Kissé viseltes bőrkötésben.
13427.

Lord Byron: Don Juan. Ford.: Ábrányi Emil. Első rész. I-IV. ének. Budapest, é.n., Athenaeum. Díszes szecessziós egészvászon kötésben.
Vajda János költeményei. Kissé viseltes bőrkötésben.

Rufpreis:
800 HUF

Az örök Don Juan - négy évszázad drámái. Bp., 1968. Magyar Helikon. Sorszámozott bibliofil kiadás nyl kötésben
13428.

Rufpreis:
2 000 HUF

Margit Navarrai királyné: Heptameron. Forró Pál és Szini Gyula fordítása. F. Bayros rajzaival.Bp. 1926. Nova. 436 l. 2 lev. Szerelmes századok III. kiadói félvászon-kötésben.
13429.

Rufpreis:
2 400 HUF

13430.

Rufpreis:
4 000 HUF

13431.

Rufpreis:
1 000 HUF

13432.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemes László: Gyávaság. Bp., 1962. Szépirodalmi kiadó. Dedikált!
13433.

Rufpreis:
1 200 HUF

13434.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF