Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 172

13147.

Rufpreis:
1 600 HUF

Károly Bácsi: Csóri Csirkász társasága. A gyermekeknek írta - - Budapest, én.n., Franklin. Illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
13148.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Várnai Zseni: Üldözött versek. Bp., 1945. Athenaeum.
13149.

Rufpreis:
1 800 HUF

13150.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bain F(rancis) W(illiam): A hajnal leánya. Hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Ford. Baktay Ervin. Budapest, 1920, Rózsavölgyi és Társa Kiadása. Kopottas kiadói karton kötésben.
13151.

Rufpreis:
8 000 HUF

Wilde Oszkár: Dorián Gray arczképe. Angolból fordította Schöpflin Aladár. Budapest,é.n., Lampel R. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
13152.

Rufpreis:
1 000 HUF

13153.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db könyv-Kellermann: Schwedenklee utolsó szerelme. Brassó, 1924, Brassói Lapok Könyvosztálya. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Daudet, Alphonse: A halhatatlan. Bp., Révai Testvérek. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Leffler Sámuel: Római irodalomtörténet. Bp., 1903, Lampel Róbert. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
13154.

Rufpreis:
1 000 HUF

13155.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lhande, P.: Krisztus Párizs vadonában. Debrecen, 1931, Katholikus FIgyelő. Papírkötésben, jó állapotban.
13156.

Rufpreis:
800 HUF

3 db könyv-Balzac: Hivatalnokok. Bp., 1964, Európa Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Charles Henri de Coster: Thyl Ulenspiegel. Bp., 1930, Révai. Kiadói egészvászon, kissé kopottas állapotban; Cornelius Nepos élete. Bp., (1900). Félvászon kötés, kopottas állapotban, belső címlap hiányzik.
13157.

Rufpreis:
800 HUF

13158.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF