Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1025802
13147
229
1026302
13148
229
Károly Bácsi: Csóri Csirkász társasága. A gyermekeknek írta - - Budapest, én.n., Franklin. Illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
1024056
13149
229
Várnai Zseni: Üldözött versek. Bp., 1945. Athenaeum.
1023708
13150
229
1023690
13151
229
Bain F(rancis) W(illiam): A hajnal leánya. Hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Ford. Baktay Ervin. Budapest, 1920, Rózsavölgyi és Társa Kiadása. Kopottas kiadói karton kötésben. 1023750
13152
229
Wilde Oszkár: Dorián Gray arczképe. Angolból fordította Schöpflin Aladár. Budapest,é.n., Lampel R. Kopottas kiadói egészvászon kötésben. 1010369
13153
229
970342
13154
229
3 db könyv-Kellermann: Schwedenklee utolsó szerelme. Brassó, 1924, Brassói Lapok Könyvosztálya. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Daudet, Alphonse: A halhatatlan. Bp., Révai Testvérek. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Leffler Sámuel: Római irodalomtörténet. Bp., 1903, Lampel Róbert. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
943358
13155
229
943360
13156
229
Lhande, P.: Krisztus Párizs vadonában. Debrecen, 1931, Katholikus FIgyelő. Papírkötésben, jó állapotban.
970466
13157
229
3 db könyv-Balzac: Hivatalnokok. Bp., 1964, Európa Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Charles Henri de Coster: Thyl Ulenspiegel. Bp., 1930, Révai. Kiadói egészvászon, kissé kopottas állapotban; Cornelius Nepos élete. Bp., (1900). Félvászon kötés, kopottas állapotban, belső címlap hiányzik.
837268
13158
229
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF