Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 172

Karinthy Frigyes: Együgyű lexikon. Tevan Könyvtár 2-5. Békéscsaba,é.n., Tevan. Újszerű állapotban.
13159.

Rufpreis:
3 000 HUF

Karinthy Frigyes: Görbe tükör. Budapest, 1912, Athenaeum. Illusztrált, kiadói félvászon kötésben.
13160.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jókai Mór: Egy magyar nábob. I-III. kötet. Pest, 1868, Heckenast Gusztráv. Aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Kissé kopottas fedőlappal, egyébként jó állapotban.
13161.

Rufpreis:
3 000 HUF

13162.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szemelvények Herodotos művéből. Magyarázta: Dávid István. Második kiadás. Bp., 1886, Eggenberger - féle Könyvkereskedés kiadása. Félvászon kötésben. Borító kopottas. Tulajdonosi aláírásokkal.
13163.

Rufpreis:
1 400 HUF

Román István: A vörös kolostor. Egy magyar tiszt naplója a keleti frontról. 1942-1947. Sokmképpel illsztrált kiadvány. Debrecen,2003, Hajja és Fiai Könyvkiadó. Illusztrált kiadói kemény kötésben.
13164.

Rufpreis:
1 000 HUF

13165.

Rufpreis:
1 600 HUF

Spiró György: A jégmadár. 2001, AB OVO. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
13166.

Spiró György: A jégmadár. 2001, AB OVO.
Kiadói karton kötésben, jó állapotú.

Rufpreis:
1 000 HUF

Andruskó Károly (1915-2008): Kubikosélet - baráberélet. Zenta 1967. 64 fametszettel. Sorszámozott. Melczer Jánosnak dedikált!
13167.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

13168.

Rufpreis:
1 000 HUF

13169.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

13170.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF