Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1010407
13159
229
Karinthy Frigyes: Együgyű lexikon. Tevan Könyvtár 2-5. Békéscsaba,é.n., Tevan. Újszerű állapotban. 1021416
13160
229
Karinthy Frigyes: Görbe tükör. Budapest, 1912, Athenaeum. Illusztrált, kiadói félvászon kötésben. 1021417
13161
229
Jókai Mór: Egy magyar nábob. I-III. kötet. Pest, 1868, Heckenast Gusztráv. Aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Kissé kopottas fedőlappal, egyébként jó állapotban. 973270
13162
229
2200
952702
13163
229
Szemelvények Herodotos művéből. Magyarázta: Dávid István. Második kiadás. Bp., 1886, Eggenberger - féle Könyvkereskedés kiadása. Félvászon kötésben. Borító kopottas. Tulajdonosi aláírásokkal.
1007183
13164
229
Román István: A vörös kolostor. Egy magyar tiszt naplója a keleti frontról. 1942-1947. Sokmképpel illsztrált kiadvány. Debrecen,2003, Hajja és Fiai Könyvkiadó. Illusztrált kiadói kemény kötésben. 972298
13165
229
975495
13166
229
Spiró György: A jégmadár. 2001, AB OVO. Kiadói karton kötésben, jó állapotú. 993904
13167
229
Andruskó Károly (1915-2008): Kubikosélet - baráberélet. Zenta 1967. 64 fametszettel. Sorszámozott. Melczer Jánosnak dedikált!
1007161
13168
229
955405
13169
229
4600
Recska Endre: Fafeldolgozó vasszerszámok védjegyei. Bp., 2007. 358p. Több mint 1000 jellel 1016558
13170
229
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF