Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi bank keletkezésének és fennállásának története II. 1892-1917 Bp., 1917. Athenaeum. A bank kiadása. 576p. fotókkal. egészvászon kötésben
Magyar Golgota 1944. Regénysorozat. Fóthy János: Horthyliget- a magyar Ördögsziget Gyenes István: Élet a föld alatt Izsáky Margit: Ország a keresztfán Lévai Jenő: Endre László, a magyar háborús bűnösök listavezetője Lévai Jenő: A margitkörúti vészbírák Palást László: A bori halálút regénye Petyke Mihály: A Gestapo foglya voltam Vajda Zoltán József: a lapátos hadsereg Illusztrált, kiadói félvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban.
Pálfy György (szerk.): Sport és játék. I-II. sorozat. A rajzokat készítette Somfay István. Budapest, é.n., Enciklopédia Rt. Kiadói papír kötésben, kissé viseletes állapotban.
Tolnai Világlexikon I-XX. kötet, teljes sorozat. Budapest,1926-33, Tolnai Nyomdai Művészet és Kiadóvállalat Részvénytársaság Kiadása. Sok képmelléklettel, és több ezer képpel. Egészvászon kötésben, dombornyomott borítóval. Jó állapotú, egységes sorozat.
Békefi Remig: A Debreczeni Ev. Ref.Főiskola XVII. és XVIII. századi törvényei. Budapest, 1899, Magyar Tudományos Akadémia. Felvágatlan példány. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.