Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 172

Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. Bp., 1943, Révai. Kicsit laza félvászon kötésben,
13111.

Rufpreis:
1 000 HUF

13112.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Brockhaus Konversations-Lexikon 6-7., 11-12. és 15. kötete. Berlin, 1894-1895, Brockhaus in Leipzig. Félbőr kötésben, kötetenként változó állapotú, sérült gerinccel.
13113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Golgota 1944. Regénysorozat. Fóthy János: Horthyliget- a magyar Ördögsziget Gyenes István: Élet a föld alatt Izsáky Margit: Ország a keresztfán Lévai Jenő: Endre László, a magyar háborús bűnösök listavezetője Lévai Jenő: A margitkörúti vészbírák Palást László: A bori halálút regénye Petyke Mihály: A Gestapo foglya voltam Vajda Zoltán József: a lapátos hadsereg Illusztrált, kiadói félvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban.
13114.

Magyar Golgota 1944. Regénysorozat.
Fóthy János: Horthyliget- a magyar Ördögsziget
Gyenes István: Élet a föld alatt
Izsáky Margit: Ország a keresztfán
Lévai Jenő: Endre László, a magyar háborús bűnösök listavezetője
Lévai Jenő: A margitkörúti vészbírák
Palást László: A bori halálút regénye
Petyke Mihály: A Gestapo foglya voltam
Vajda Zoltán József: a lapátos hadsereg
Illusztrált, kiadói félvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pálfy György (szerk.): Sport és játék. I-II. sorozat. A rajzokat készítette Somfay István. Budapest, é.n., Enciklopédia Rt. Kiadói papír kötésben, kissé viseletes állapotban.
13115.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Vegyes könyv tétel: regény, történelmi könyv, művészeti könyv, lexikonkötetek (Tolnai Új Lexikona 1. köt., Új idők lexikona 3. köt.)
13116.

Rufpreis:
800 HUF

13117.

Rufpreis:
8 000 HUF

Eszter médium útján: A "névtelen szellem" közleményei. II. kötet. Budapest, 1931, Pátkai Pál. Viseletes kiadói egészvászon kötésben.
13118.

Rufpreis:
1 600 HUF

13119.

Rufpreis:
1 600 HUF

13120.

Rufpreis:
1 000 HUF

Békefi Remig: A Debreczeni Ev. Ref.Főiskola XVII. és XVIII. századi törvényei. Budapest, 1899, Magyar Tudományos Akadémia. Felvágatlan példány. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
13121.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lányi Viktor: Opera kalauz. Buadpest, 1937, Rózsavölgyi és Társa. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13122.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF