Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet, Bp. 1924-1938. Dante. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat. (két kötet gerince szakadozott.
Legujabb és legteljesebb magyar köszöntő. Ujévi, születésnapi, névnapi, iskola-vizsgálati s más alkalmi üdvözletek versekben és levelekben szülékhez, nagyszülékhez, keresztszülékhez, gyámokhoz, pártfogókhoz, jótevőkhöz, tanitókhoz, rokonokhoz stb. stb. A magyar ifjuság számára. Függelék: válogatott franczia és német köszöntések. Második kiadás. Pest, 1868, Heckenast. Félvászon kötésben. Gerinc elvált, fedőlap viseletes.
Tóth Béla: A magyar anekdota kincs. Gyűjtötte és magyarázza -- Mühlbeck Károly rajzaival. Ötödik kötet. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Kiadása. Viseletes egészvászon kötésben.
Tóth Béla: A magyar anekdota kincs. Gyűjtötte és magyarázza -- Mühlbeck Károly rajzaival. Harmadik kötet. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Kiadása. Kissé kopottas egészvászon kötésben.