A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 színnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelő állapotban.
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szocialista mozgalmak krónikája. 1750-1928. Budapest, 1928, Népszava. Színes képek hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
Kenyeres Ágnes (szerk.): Magyar életrajzi lexikon. III. kötet A-Z. Budapest, 1985, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
Kenyeres Ágnes (szerk.): Magyar életrajzi lexikon. I. kötet A-K. Budapest, 1967, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. Bp., 1937, Légrády Testvérek, aranyozott egészvászon kötésben. 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Gerincén kopással.
Didon P.: Jézus Krisztus. Fordították: Kiss János és Sulyok István. 1–2. kötet. Bp. 1892. Kiss János. Pallas ny. 516p. 1t. (A jeruzsálemi templom tervrajza, Jézus Krisztus idejében); 452p. 1 térkép (kihajtható, Palesztina) 2 t. Kiadói festett, dúsan aranyozott, aranymetszett (Gottermayer) kötésben.