Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 172

13061.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Tolnai Világlexikon IX-XVIII. 10 kötet,  Budapest, 1927-30, Tolnai Nyomdai Művészet és Kiadóvállalat Részvénytársaság Kiadása. Egészvászon kötésben, aranyozott dombornyomott borító, korának megfelelő állapoban.
13062.

Rufpreis:
3 000 HUF

13063.

Rufpreis:
10 000 HUF

Élő Könyvek: Külföldi Klasszikusok I-XL. Komplett sorozat 40 kötetben. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Korának megfelelő állapotban.
13064.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

13065.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Világlexikon. Könyv mindenről mindenkinek. 1100 szövegképpel, 16 színes térképlappal, 50 műmelléklettel. Budapest, 1927, Enciklopédia R.-T. Kiadása. Kiadói félbőr kötésben. Jó állapotban.
13066.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Kenyeres Ágnes (szerk.): Magyar életrajzi lexikon. III. kötet A-Z. Budapest, 1985, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
13067.

Rufpreis:
800 HUF

Kenyeres Ágnes (szerk.): Magyar életrajzi lexikon. I. kötet A-K. Budapest, 1967, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
13068.

Rufpreis:
800 HUF

13069.

Rufpreis:
1 600 HUF

13070.

Rufpreis:
1 600 HUF

13071.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ribáry Ferenc: Képes világtörténelem. Ókor. Bp., 1880. Méhner Vilmos. Aranyozott félbőr kötésben
13072.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF