Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 172

Dante, Alighieri -- komédiája 1-2. rész. I. A pokol II. A purgatórium. Fordította : Babits Mihály. 1913, Révai Kiadás. Kiadói félbőr kötésben, színezett lapszél. Viseltes gerinccel, egyébként jó állapotban.
13073.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dante Aleghieri: Isteni színjáték. Fordította Babits Mihály. Bp., cca 1940.
13074.

Rufpreis:
800 HUF

13075.

Rufpreis:
5 000 HUF

Székely balladák. Kolozsvár, 1974, Kritérion. Kiadói papír kötésben, fedőborítóval.
13076.

Rufpreis:
1 000 HUF

13077.

1835-ki Honművész második kötete. Julius-december.
Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötésben. Szép állapotban

Rufpreis:
10 000 HUF

Regélő. Szépművészeti első magyar folyóirat. Alapitá, és szerkezé Róthkrepf Gábor. 4. évi folyamat. 2. félév 1836-ki 2. köt. 53-104. sz.  Pesten, 1836. Trattner-Károlyi. 1 metszettel: Óbudai szigetek. 418-832 p. (első lap hiányos). Korabeli, vaknyomott egészvászon kötésben.
13078.

Regélő. Szépművészeti első magyar folyóirat. Alapitá, és szerkezé Róthkrepf Gábor. 4. évi folyamat. 2. félév 1836-ki 2. köt. 53-104. sz.
Pesten, 1836. Trattner-Károlyi. 1 metszettel: Óbudai szigetek. 418-832 p. (első lap hiányos). Korabeli, vaknyomott egészvászon kötésben.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Klemm Antal: A mondattan elmélete. (székfoglaló) Budapest, 1928, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói papír kötésben, hátsó fedőborító hiányzik.
13079.

Rufpreis:
800 HUF

13080.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar nyelvtan gyakorlatilag szerkesztve. Algimnázium számára. Sárospatak, 1866, Nyomtatta Forster R. a Ref. Főiskola betűivel. Félbőr kötésben.
13081.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budenz- album. Budenz József XXV éves nyelvészeti működése emlékére kiadják tanítványai (Budenz J. arcképével). Budapest, 1884, Akadémiai Könyvkereskedés (Knoll Károly és Társa). Kissé kopottas félbőr kötésben.
13082.

Rufpreis:
4 000 HUF

id. Dumas Sándor: Gróf Monte Cristo. 1-4. kötet, 4 kötetbe kötve. É.n., Singer és Wolfner. Kissé viseltes kiadói, színes, illusztrált vászonkötésben, több kép melléklettel.
13083.

Rufpreis:
3 000 HUF

13084.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF