Dante, Alighieri -- komédiája 1-2. rész. I. A pokol II. A purgatórium. Fordította : Babits Mihály. 1913, Révai Kiadás. Kiadói félbőr kötésben, színezett lapszél. Viseltes gerinccel, egyébként jó állapotban.
Marci Tulii Ciceronis Cato Maior et Laelius seu de senectute et amicitia dialogi et Paradoxa. Lignitium [Liegnitz], 1792, David Siegert. Megviselt aranyozott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Budenz- album. Budenz József XXV éves nyelvészeti működése emlékére kiadják tanítványai (Budenz J. arcképével). Budapest, 1884, Akadémiai Könyvkereskedés (Knoll Károly és Társa). Kissé kopottas félbőr kötésben.
id. Dumas Sándor: Gróf Monte Cristo. 1-4. kötet, 4 kötetbe kötve. É.n., Singer és Wolfner. Kissé viseltes kiadói, színes, illusztrált vászonkötésben, több kép melléklettel.
Vörösmarty Mihály összes munkái. Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. Teljes kiadás. 2-8. kötetek. Bp., 1884-1885 Méhner. Aranyozott gerincű, sérült félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötések megviselt állapotban, de belül jó állapotú