https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 172
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1021436
13123
229
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ferenczi Zoltán (szerk.): Mindentudó kis lexikon. Budapest, 1913, Mindentudó kis lexikon Kiadóvállalata. Aranyozott, szecessziós kiadói egészbőr kötésben. Szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1023997
13124
229
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kazinczy Ferenc: Erdélyi levelek. 2. kötet Bev. dr. Kristóf György. Kolozsvár, 1944. Minerva. /Erdélyi Ritkaságok 17./ Kiadói, fűzött, illusztrált papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1023921
13125
229
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Az érdekes újság dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Berkes Imre, Gárdonyi Géza, Gellért Oszkár, Jókai Mór, Kemény Simon, Laczkó Géza, Oláh Gábor, Révész Béla, Tersánszky J. Jenő, Thury Zoltán. Budapest, é.n., Légrády testvérek. Aranyozott gerincű, kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1021370
13126
229
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Báró Eötvös József: Gondolatok. Budapest, 1903, Révai. Szecessziós, kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban. 1021374
13127
229
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Báró Eötvös József: Elbeszélések. Budapest, 1902, Révai. Szecessziós, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. 1021401
13128
229
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1021403
13129
229
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Örkény István: Lágerek népe. Budapest, 1947, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Újrakötve félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
992016
13130
229
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kepes Ernő: Történelmi materializmus. Darwinizmus, Kantizmus Budapest, 1907, Deutsch Zsigmond. Félvászon kötésben újrakötve, kissé viseltes gerinc.
Das Lot is nicht erreichbar
921881
13131
229
0
3200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1918. Lampel. Újrakötött, sok képpel. Kopottas.
Das Lot is nicht erreichbar
908315
13132
229
0
3400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1913. Lampel. Sok vadász és utazás témájú cikkel. Jó állapotú egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
794647
13133
229
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nádai Pál: Izlésfejlődés és stíluskorszakok; Bp., é.n. Dante (egy lap kijár, gerinc sérült) 908321
13134
229
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse