Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 172

13135.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jósika Miklós: Egy házasság a nagyvilágban. Tryvelyan szerzőjétől. I-II. kötet. Pest, 1844, Heckenast. Viseltes állapotban, az egyik kötet első pár oldala hiányzik.
13136.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hauer Géza: A fejős tehénről. Kolozsvár, 1901. Gámán J. 32p. Papírkötésben
13137.

Rufpreis:
800 HUF

13138.

Rufpreis:
1 600 HUF

13139.

Rufpreis:
800 HUF

13140.

Rufpreis:
800 HUF

13141.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Herczeg Ferenc: Napnyugati mesék  Budapest, 1925, Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Gyűjteményes Díszkiadás XVII.  Kissé viseltes aranyozott kiadói  egészvászon kötésben.
13142.

Rufpreis:
1 000 HUF

13143.

Rufpreis:
800 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített második népies kiadás. A költő arczképével. Budapest, (1884), Athenaeum. Vaknyomott egészvászon kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval, laza gerinccel.
13144.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vas Gereben: Tekintetes urak. Regény. Budapest, 1894, Méhner Vilmos Kiadása. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas fedőborítóval, egyébként jó állapotban.
13145.

Rufpreis:
1 000 HUF

13146.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF