Jósika Miklós: Egy házasság a nagyvilágban. Tryvelyan szerzőjétől. I-II. kötet. Pest, 1844, Heckenast. Viseltes állapotban, az egyik kötet első pár oldala hiányzik.
Herczeg Ferenc: Napnyugati mesék Budapest, 1925, Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Gyűjteményes Díszkiadás XVII. Kissé viseltes aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
Herczeg Ferenc: Az arany hegedű. Budapest, 1925, Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Gyűjteményes Díszkiadás II. Kissé kopottas aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített második népies kiadás. A költő arczképével. Budapest, (1884), Athenaeum. Vaknyomott egészvászon kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval, laza gerinccel.
Vas Gereben: Tekintetes urak. Regény. Budapest, 1894, Méhner Vilmos Kiadása. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas fedőborítóval, egyébként jó állapotban.