Herczeg Ferenc: Az első fecske és egyéb elbeszélések. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Kissé viseltes aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
3 db könyv: Csizmadia Ervin: A Medgyessy-talány. A nemzeti középtől (a) végig. Bp., 2004, Századvég. + hozzá tartozó kiegészítőkötet: Csizmadia Ervin: "Elképzeltek maguknak egy miniszterelnököt". Interjú Medgyessy Péterrel. Bp., 2004, Századvég. Papírkötésben, jó állapotban.; Magyarok úton az Európai Parlamentbe. Milyen munka vár a magyar képviselőkre az Európai Parlamentben? Szerk.: Wahl, Jürgen. Bp., 2002, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.; Tájékoztató a Magyar Honvédség nemzeti hagyományokat tükröző öltözeti rendszeréről és az új hadiruházat fejlesztéséről. Bp., é. n., MH Ruházati Szolgálatfőnökség. Kopottas papírkötésben, egyébként jó állapotban.
2 db könyv- Elisabeth von Hevking: Szerelem, diplomácia és faházak. Balkáni fantázia a múltból. Bp., Pantheon. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Dante: A purgatórium. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, belső címlap hiányzik.
Faylné Hentaller Mária: Mesék, regék és elbeszélések. Helbing Ferenc tollrajzaival és aquarelljeivel. Budapest, Athenaeum. Festett, kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban.
Bocs Bálint: Tányértalpú koma utazása Hollandiába 1922-ben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
Bocs Bálint: Tányértalpú koma csodálatos kalandjai Amerikában, hajótörése és szerencsés hazaérkezése. Mühlbeck Károly rajzaival. Második kiadás. Budapest, /1924/. Singer és Wolfner. Bájos rajzokkal illusztrálva. Kiadói színes, festett, félvászon borításban. Az első oldalnál a gerinc szakadt, hátsó oldal kissé viseletes, egyébként jó állapotú.