Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 172

13171.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Herczeg Ferenc: Az első fecske és egyéb elbeszélések. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Kissé viseltes aranyozott kiadói  egészvászon kötésben.
13172.

Rufpreis:
800 HUF

3 db könyv: Csizmadia Ervin: A Medgyessy-talány. A nemzeti középtől (a) végig. Bp., 2004, Századvég. + hozzá tartozó kiegészítőkötet: Csizmadia Ervin: "Elképzeltek maguknak egy miniszterelnököt". Interjú Medgyessy Péterrel. Bp., 2004, Századvég. Papírkötésben, jó állapotban.; Magyarok úton az Európai Parlamentbe. Milyen munka vár a magyar képviselőkre az Európai Parlamentben? Szerk.:  Wahl, Jürgen. Bp., 2002, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.; Tájékoztató a Magyar Honvédség nemzeti hagyományokat tükröző öltözeti rendszeréről és az új hadiruházat fejlesztéséről. Bp., é. n., MH Ruházati Szolgálatfőnökség. Kopottas papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13173.

Rufpreis:
1 000 HUF

Radnóti Miklós: Tajtékos ég. Versek. Budapest, 1946, Révai.  Kissé viseltes karton kötésben.
13174.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Madách Imre: Az ember tragédiája. Budapest, 1893, Athenaeum. Viseltes, kiadói, rajzos, festett, (Gottermayer)  egészvászon kötésben.
13175.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db könyv- Elisabeth von Hevking: Szerelem, diplomácia és faházak. Balkáni fantázia a múltból. Bp., Pantheon. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Dante: A purgatórium. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, belső címlap hiányzik.
13176.

Rufpreis:
800 HUF

Faylné Hentaller Mária: Mesék, regék és elbeszélések. Helbing Ferenc tollrajzaival és aquarelljeivel. Budapest, Athenaeum. Festett, kiadói egészvászon kötésben.  Kissé viseltes állapotban.
13177.

Rufpreis:
1 200 HUF

Voinovich Géza: Magyar mondák világa Királyi-mondák és legendák. (Bp.), én. Révai. Fáy Dezső rajzaival. Kiadói, színes, rajzos táblájú, egészvászon kötésben. Kissé viseletes állapotban.
13178.

Voinovich Géza: Magyar mondák világa
Királyi-mondák és legendák. (Bp.), én. Révai. Fáy Dezső rajzaival. Kiadói, színes, rajzos táblájú, egészvászon kötésben. Kissé viseletes állapotban.

Rufpreis:
1 000 HUF

Faylné Hentaller Mária: Otthon nélkül...Haza nélkül... Bp., 1918, Uránia Könyvkiadóvállat. Kiadói félvászon kötés, képekkel illusztrált, enyhén kopottas állapotban.
13179.

Rufpreis:
1 000 HUF

13180.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

13181.

Rufpreis:
8 000 HUF

13182.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF