Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 172

13195.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schwegler Albert: A bölcselet története. A Koeber-től átnézett és bővített tizenötödik kiadás után. Fordította ifj. Mitrovics Gyula dr. Budapest, 1904, Franklin. Félvászon kötésben, festett lapszél.
13196.

Rufpreis:
2 000 HUF

Altrichter Ferenc(szerk.): A bécsi kör filozófiája. Gondolkodók sorozat. Bp., 1972, Gondolat Kiadó. Kiadói műbőr kötés, védőborítóval, belsejében toll és ceruzás aláhúzásokkal, kissé kopottas állapotban.
13197.

Rufpreis:
800 HUF

13198.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Pluhár István: Sportok könyve. Bp., 1935, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13199.

Rufpreis:
1 800 HUF
9

A Neptun Budapesti evezős egylet 50 éve. Budapest, 1935, A Neptun Budapesti Evezős Egylet választmánya. Kopottas, egészvászon kötésben.
13200.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

13201.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Nagy József: Kinek van igaza, ha fiatalok és idősek szemben állnak egymással? Gyakorlati lélektani megfigyelések alapján. Bp., 1943. Füzetecske papír kötésben.
13202.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Karinthy Frigyes: Betegek és bolondok. Elbeszélések. Budapesten, 1946, Új Idők Irodalmi Intézet. Viseltes kiadói félvászon kötésben.
13203.

Rufpreis:
1 000 HUF

Viebahn György tábornok: Érzéki vagy lelki ember? Fordította: Vargha gyuláné. Bp., 1928 "FÉBÉ" Év Diakonissza Anyaház terjesztése. Füzetecske papír kötésben.
13204.

Rufpreis:
800 HUF

Mikszáth Kálmán (szerk.): Almanach az 1897. évre. Egyetemes regénytár. Budapest, 1897, Singer és Wolfner. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
13205.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mikszáth Kálmán (szerk.): Almanach az 1893. évre. Egyetemes regénytár. Budapest, 1893, Singer és Wolfner. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
13206.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF