Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 172

13207.

Rufpreis:
5 000 HUF

13208.

Rufpreis:
1 000 HUF

13209.

Rufpreis:
2 000 HUF

(Gárdonyi Géza), Göre Gábor: No még öggyet vagy is ihol az kilentzedik könyvem... (Bp., 1925.) Globus. 112 l. számos szövegközti rajzzal, gazdagon illusztrálva, amelyek Mühlbeck K. munkái. Ebbül a könyvbül eza zelső eresztés!  Sorszámozott! Egészvászon sorozatkötésben
13210.

(Bp., 1925.) Globus. 112 l. számos szövegközti rajzzal, gazdagon illusztrálva, amelyek Mühlbeck K. munkái. Ebbül a könyvbül eza zelső eresztés! Sorszámozott! Egészvászon sorozatkötésben

Rufpreis:
4 000 HUF

13211.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Balassa József dr.: Legényfok. II. A szabadkőművesség kézikönyve. Kézirat gyanánt. Budapest, 1947, A magyarországi Szimbolikus nagypáholy. Kissé viseltes állapotban.
13212.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

13213.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13214.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Madách Imre: Az ember Tragédiája. Drámai költemény. Zichy Mihály tizenöt képével fénymetszetben. Budapest, 1887, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap és az első néhány oldal teljesen elvált.
13215.

Madách Imre: Az ember Tragédiája. Drámai költemény. Zichy Mihály tizenöt képével fénymetszetben.
Budapest, 1887, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap és az első néhány oldal teljesen elvált.

Rufpreis:
5 000 HUF

13216.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Régi magyar költők tára. Nyolcadik kötet XVI. Századbeli magyar költők művei. Hetedik kötet. 1566-1577. Budapest, 1930, A M. T. Akadémia. Viseltes kiadói papír kötésben.
13217.

Régi magyar költők tára. Nyolcadik kötet
XVI. Századbeli magyar költők művei. Hetedik kötet. 1566-1577. Budapest, 1930, A M. T. Akadémia. Viseltes kiadói papír kötésben.

Rufpreis:
800 HUF

13218.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF