Porzellan

Zahl der Lose: 75

11121.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi virágmintás talpas kínáló tál, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:26 cm
11122.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi pálinkás palack, matricás, jelzett, hibátlan, "Szatmári szilvapálinka" felirattal, m:24 cm
11123.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db vadászmotívumokkal díszített Hollóházi porcelán korsó, matricás, jelzett, d: 8,5 ill. 7 cm, m: 12 ill. 16,5 cm
11124.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán nyuszipár, jelzett, m: 7,5 cm
11125.

Rufpreis:
1 000 HUF

11126.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi kávéskészlet (csésze+alj), 6 darabos, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, saját dobozában, d: 6, ill. 11,5 cm
11127.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alföldi porcelán söröskorsó, "Sernevelőház a XVII. századból" felirattal, sörfőzdei jelenettel, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 20 cm
11128.

Rufpreis:
1 000 HUF

Király lány és a béka, kézzel festett, jelzett (König), hibátlan, m:18 cm
11129.

Rufpreis:
2 800 HUF
9

Aqvincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11130.

Rufpreis:
800 HUF

Ilmenau Germany, Echt Kobalt, Porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, 12cm
11131.

Rufpreis:
1 000 HUF

11132.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF