Porzellan Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1015365
11121
228
986636
11122
228
Hollóházi virágmintás talpas kínáló tál, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:26 cm 1013960
11123
228
Hollóházi pálinkás palack, matricás, jelzett, hibátlan, "Szatmári szilvapálinka" felirattal, m:24 cm
1020074
11124
228
2 db vadászmotívumokkal díszített Hollóházi porcelán korsó, matricás, jelzett, d: 8,5 ill. 7 cm, m: 12 ill. 16,5 cm 980695
11125
228
Hollóházi porcelán nyuszipár, jelzett, m: 7,5 cm
1013683
11126
228
Hollóházi hegedülő porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 1018536
11127
228
Hollóházi kávéskészlet (csésze+alj), 6 darabos, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, saját dobozában, d: 6, ill. 11,5 cm
1019983
11128
228
Alföldi porcelán söröskorsó, "Sernevelőház a XVII. századból" felirattal, sörfőzdei jelenettel, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 20 cm 1019852
11129
228
Király lány és a béka, kézzel festett, jelzett (König), hibátlan, m:18 cm 992583
11130
228
Aqvincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
1013822
11131
228
Ilmenau Germany, Echt Kobalt, Porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, 12cm
990505
11132
228
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF