Porzellan Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1013447
11095
228
Herendi Viktória mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:4,5 cm 1020493
11096
228
Herendi Viktória mintás csésze alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:17 cm 1013408
11097
228
Herendi csóka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 4×5 cm 1013396
11098
228
Herendi nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1013363
11099
228
Herendi elefánt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9,5 cm, h:7 cm 1014191
11100
228
Herendi virágmintás gyufatartó, kézzel festett, jelzett (tanuló),hibátlan, 6x4,5cm, 995071
11101
228
14000
Herendi jegesmedve (Markup Béla), fehér mázas, jelzett (csak mélynyomás), hibátlan, m:19, h:21 cm
980665
11102
228
Herendi kézzel festett porcelán fiú, hibátlan, jelzett, m: 15 cm
1015959
11103
228
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett (tanuló), kopásnyomokkal, 150mm
1018558
11105
228
Zsolnay pillangó mintás kompótos készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen: 7 db 1013344
11106
228
Antik Zsolnay csupor, jelzett, formaszám: 28 3, d: 17 cm, m: 21 cm
1019504
11107
228
Zsolnay pillangó mintás cukortartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF