Porzellan

Zahl der Lose: 75

Herendi Viktória mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:4,5 cm
11095.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás csésze alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:17 cm
11096.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

Herendi csóka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 4×5 cm
11097.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11098.

Rufpreis:
2 800 HUF

Herendi elefánt, kézzel festett, jelzett,  hibátlan, m:9,5 cm, h:7 cm
11099.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi virágmintás gyufatartó, kézzel festett, jelzett (tanuló),hibátlan, 6x4,5cm,
11100.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi jegesmedve (Markup Béla), fehér mázas, jelzett (csak mélynyomás), hibátlan, m:19, h:21 cm
11101.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi kézzel festett porcelán fiú, hibátlan, jelzett, m: 15 cm
11102.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett (tanuló), kopásnyomokkal, 150mm
11103.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás kompótos készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen: 7 db
11105.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Antik Zsolnay csupor, jelzett, formaszám: 28 3, d: 17 cm, m: 21 cm
11106.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás cukortartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm
11107.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF