https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 75

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Zsolnay masnival díszített nyolcszögletű bonbonier, hibátlan, jelzett, d: 8,5 cm
1
11108.

Zsolnay masnival díszített nyolcszögletű bonbonier, hibátlan, jelzett, d: 8,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay fedeles patika edény, jelzett, hibátlan, koszos, m:16 cm
1
11109.

Zsolnay fedeles patika edény, jelzett, hibátlan, koszos, m:16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay modern mintázatú hiányos készlet, matricás, kopott, jelzett, összesen:15 db
1
11110.

Zsolnay modern mintázatú hiányos készlet, matricás, kopott, jelzett, összesen:15 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay virág mintás teljes teás készlet,matricás, jelzett, hibátlan / Complete Zsolnay tea set
1
11111.

Zsolnay virág mintás teljes teás készlet,matricás, jelzett, hibátlan / Complete Zsolnay tea set

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Zsolnay kézzel festett pillangós virágmintás ékszertartó doboz, hibátlan, jelzett, / Handpainted Zsolnay chinaware box, in flawless condition, 11×11x6 cm
1
11112.

Zsolnay kézzel festett pillangós virágmintás ékszertartó doboz, hibátlan, jelzett, / Handpainted Zsolnay chinaware box, in flawless condition, 11×11x6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay kézzel festett pillangós virágmintás, nyolcszögletű ékszertartó doboz, hibátlan, jelzett, / Handpainted Zsolnay chinaware box, in flawless condition, 9×9x2,5 cm
1
11113.

Zsolnay kézzel festett pillangós virágmintás, nyolcszögletű ékszertartó doboz, hibátlan, jelzett, / Handpainted Zsolnay chinaware box, in flawless condition, 9×9x2,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay őzikék, kézzel festett porcelán, hibátlan, jelzett, 17,5x13 cm
1
11114.

Zsolnay őzikék, kézzel festett porcelán, hibátlan, jelzett, 17,5x13 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay porcelán foxterrier, kézzel festett, jelzett, m: 9,5 cm
1
11115.

Zsolnay porcelán foxterrier, kézzel festett, jelzett, m: 9,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hollóháza Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányász Üzem emlék sörös kupa készlet 6 darabos, jelzett, hibátlan, 110mm
1
11117.

Hollóháza Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányász Üzem emlék sörös kupa készlet 6 darabos, jelzett, hibátlan, 110mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollóháza Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányász Üzem emlék sörös kupa, jelzett, hibátlan, 185mm
1
11118.

Hollóháza Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányász Üzem emlék sörös kupa, jelzett, hibátlan, 185mm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hollóháza Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányász Üzem emlék sörös kupa, jelzett, hibátlan, 155mm
1
11119.

Hollóháza Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányász Üzem emlék sörös kupa, jelzett, hibátlan, 155mm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
"Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányászüzem" Hollóházi emlék söröskupa, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
1
11120.

"Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányászüzem" Hollóházi emlék söröskupa, jelzett, hibátlan, m: 16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse