Porzellan Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1013701
11133
228
Victoria,Budapest (Petőfi tér), áttört, fali dísztányér, jelzett,matricás, Csehszlovákia, apró kopásnyomokkal, d:22,5cm
1013687
11134
228
Német, Weimar echt Kobalt porcelán tányér, jelzett, hibátlan, d:25 cm/ German Weimar plate 1013488
11135
228
Ens gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5,5 cm, h:11 cm 1013442
11136
228
Victoria mitológia jelenetet ábrázoló porcelán süteményes tányér, 2db, Csehszlovákia, jelzett, kopásnyomokkal, az egyik repedéssel, 18cm / Victoria czech porcelain plates with small cracked
1013416
11137
228
Karlsbad Ausztria: Nagy, pecsenyés, porcelán tál, kézzel festett, jelzett, 40x27cm 1020633
11138
228
Hutschenreuther mokkás csésze készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:6 db 997167
11139
228
Csehszlovák OEPIAG porcelán csésze + csészealj, jelzett, apró lekopásokkal, d: 9, ill. 14,5 cm 990460
11140
228
Wedgwood England naptáras (2003) dísztányér, d:22cm
1016461
11141
228
Unterweissbach fekete porcelán bonbonier, hibátlan, jelzett, m: 13 cm, d: 12 cm 1013251
11142
228
Gorodnyica orosz porcelán kakas és tyúk tartó, apró kopásnyomokkal, m: 13,5 ill. 15 cm 1015492
11143
228
1017907
11144
228
Kínai motívumos Wallendorfer porcelán váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF