Porzellan

Zahl der Lose: 75

Victoria,Budapest (Petőfi tér), áttört, fali dísztányér, jelzett,matricás, Csehszlovákia, apró kopásnyomokkal, d:22,5cm
11133.

Rufpreis:
4 000 HUF

Német, Weimar echt Kobalt porcelán tányér, jelzett, hibátlan, d:25 cm/ German Weimar plate
11134.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ens gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5,5 cm, h:11 cm
11135.

Rufpreis:
1 600 HUF

Victoria mitológia jelenetet ábrázoló porcelán süteményes tányér, 2db, Csehszlovákia, jelzett, kopásnyomokkal, az egyik repedéssel, 18cm / Victoria czech porcelain plates with small cracked
11136.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karlsbad Ausztria: Nagy, pecsenyés, porcelán tál, kézzel festett, jelzett, 40x27cm
11137.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hutschenreuther mokkás csésze készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:6 db
11138.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csehszlovák OEPIAG porcelán csésze + csészealj, jelzett, apró lekopásokkal, d: 9, ill. 14,5 cm
11139.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Wedgwood England naptáras (2003) dísztányér, d:22cm
11140.

Rufpreis:
2 000 HUF

Unterweissbach fekete porcelán bonbonier, hibátlan, jelzett, m: 13 cm, d: 12 cm
11141.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gorodnyica orosz porcelán kakas és tyúk tartó, apró kopásnyomokkal, m: 13,5 ill. 15 cm
11142.

Rufpreis:
1 800 HUF

11143.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai motívumos Wallendorfer porcelán váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
11144.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF