Porzellan Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
999117
11145
228
995703
11146
228
1020216
11147
228
3200
Csehszlovák bonbonier "Budapesti emlék" felirattal és képpel, matricás, hibátlan, jelzett, d: 14 cm, m: 8 cm
1018838
11148
228
Kerek porcelán tálka, "Budapest: Szabadságtér. Freiheitsplatz" felirattal, fém kerettel, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 20 cm
1018860
11149
228
Kerek virágmotívumos porcelán tálka, fém kerettel és fülekkel, jelzett, kopásnyomokkal, d: 22,5 cm 1018869
11150
228
Kerek szecessziós motívumos porcelán tál, fém kerettel, számozott, apró kopásnyomokkal, d: 30,5 cm 1016248
11151
228
2 db porcelán kiöntő, egyik jelzett , apró kopásnyomokkal, m: 8 ill. 12 cm
1016002
11152
228
Keleti mintával díszített csehszlovák bonbonier, hibátlan, jelzett, d: 11 cm, m: 6 cm 1014995
11153
228
Harmonikázó fiú porcelán figura, jelzett, kézzel festett, apró lepattanással, 10x6cm
1014787
11154
228
Retró porcelán hamutál, napozó női alakkal, jelzett, Steaty, Katowice, hibátlan, cca 10x16cm 913128
11155
228
Csehszlovák süteményes készlet, matricás, jelzett, egyiken máz alatti pici repedés
943454
11156
228
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF