Porzellan

Zahl der Lose: 75

11145.

Rufpreis:
8 000 HUF

11146.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csehszlovák bonbonier "Budapesti emlék" felirattal és képpel, matricás, hibátlan, jelzett, d: 14 cm, m: 8 cm
11147.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kerek porcelán tálka, "Budapest: Szabadságtér. Freiheitsplatz" felirattal, fém kerettel, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 20 cm
11148.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kerek virágmotívumos porcelán tálka, fém kerettel és fülekkel, jelzett, kopásnyomokkal, d: 22,5 cm
11149.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kerek szecessziós motívumos porcelán tál, fém kerettel, számozott, apró kopásnyomokkal, d: 30,5 cm
11150.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db porcelán kiöntő, egyik jelzett , apró kopásnyomokkal, m: 8 ill. 12 cm
11151.

Rufpreis:
1 200 HUF

Keleti mintával díszített csehszlovák bonbonier, hibátlan, jelzett, d: 11 cm, m: 6 cm
11152.

Rufpreis:
800 HUF
9

Harmonikázó fiú porcelán figura, jelzett, kézzel festett, apró lepattanással, 10x6cm
11153.

Rufpreis:
800 HUF

Retró porcelán hamutál, napozó női alakkal, jelzett, Steaty, Katowice, hibátlan, cca 10x16cm
11154.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csehszlovák süteményes készlet, matricás, jelzett, egyiken máz alatti pici repedés
11155.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11156.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF