Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 122

Palágyi Lajos: Új költeményei. Bp., 1901, Singer és Wolfner. A szerző személyre szóló dedikációjával. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12979.

Rufpreis:
3 000 HUF

Schillers Sämmtliche Werke. 15. köt. Stuttgart - Tübingen, 1825, J. G. Cotta'schen Buchhandlung. Viseltes kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a worn out paper binding, otherwise in good condition.
12980.

In a worn out paper binding, otherwise in good condition.

Rufpreis:
800 HUF

C. Cornelii Taciti Opera. Szerk.: Weise, C. H. 1. köt.: Annalium libri I-VI., XI-XVI. Lipcse, 1846, sumtibus et typis Caroli Tauchnitii. Különféle tulajdonosi bejegyzésekkel. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. / With various proprietorial entries. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.
12981.

C. Cornelii Taciti Opera. Szerk.: Weise, C. H. 1. köt.: Annalium libri I-VI., XI-XVI. Lipcse, 1846, sumtibus et typis Caroli Tauchnitii. Különféle tulajdonosi bejegyzésekkel. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. /
With various proprietorial entries. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.

Rufpreis:
1 200 HUF

12982.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bársony István: Délibáb. Elbeszélések. Bp., 1927, Singer és Wolfner (Magyar írómesterek). Aranyozott gerincű, kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
12983.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az új könyvek könyve. 173 író, művész, tudós vallomása olvasmányaikról. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., 1937, Gergely R. Szakadozott papírkötésben.
12984.

Rufpreis:
1 000 HUF

12985.

Rufpreis:
2 000 HUF

12986.

Rufpreis:
3 000 HUF

12987.

Rufpreis:
3 000 HUF

12988.

Rufpreis:
12 000 HUF

12989.

Rufpreis:
2 000 HUF

12990.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF