Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 122

12991.

Rufpreis:
1 000 HUF

1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
12992.

Rufpreis:
1 000 HUF

12993.

Rufpreis:
1 000 HUF

12994.

Rufpreis:
1 000 HUF

12995.

Rufpreis:
1 600 HUF

12996.

Rufpreis:
1 000 HUF

12997.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Kissé viseletes belső borítólap, ill., gerinc.
12998.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db szépirodalmi könyv-Tamási Áron: Szólít a Szülőföld. Bölcső és bagoly, Hazai tükör, Vadrózsa ága. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12999.

Rufpreis:
1 200 HUF

13000.

Rufpreis:
1 400 HUF

13001.

Rufpreis:
800 HUF

Losonczi Phőnix. Történeti és szépirodalmi emlékkönyv az 1849-diki háborúban földúlt és elpusztított Losoncz város némi fölsegélésére. Szerk.: Vahot Imre. 3. köt.  Pest, 1852, Vahot Imre. Tompa Mihály, Fáy András, Nagy Iván, Jósika Miklós, Arany János, Gyulai Pál, Petőfi Sándor és mások írásaival. Későbbi, fél műbőr kötésben, jó állapotban.
13002.

Losonczi Phőnix. Történeti és szépirodalmi emlékkönyv az 1849-diki háborúban földúlt és elpusztított Losoncz város némi fölsegélésére. Szerk.: Vahot Imre. 3. köt.
Pest, 1852, Vahot Imre. Tompa Mihály, Fáy András, Nagy Iván, Jósika Miklós, Arany János, Gyulai Pál, Petőfi Sándor és mások írásaival. Későbbi, fél műbőr kötésben, jó állapotban.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF