https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 122
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
909136
12967
228
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Jézusfaragó-ember. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban. egy két lapon folt.
Das Lot is nicht erreichbar
894070
12968
228
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
799362
12969
228
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
b. Jósika Miklós: Abafi Pest, 1857. Heckenast. Félvászon kötésben 909086
12970
228
0
13000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. IV. kötet. Diétai magyar Múzsa. Kiadta Márton Jósef. Bécs, 1813. Pichler Antal. 1 rézm. címkép + 311 + [1] p. A mű négy kotetben teljes. Kissé sérült , eredeti rézmetszetes kiadói papírkötésben. Kissé kopottas állapotú példány. 909074
12971
228
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bartók Lajos: Thurán Anna. Történelmi dráma. Bp., 1888. Nagel Ottó. Félvászon kötésben. 961510
12972
228
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
807844
12973
228
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jávor Bella Istenfélő Manassé. Dráma három felvonásban. Bp. 1931. Aviva. 122 l. 1 sztl. lev. Dabis Rózsi képeivel. Fűzve, kiadói borítékban. 1020141
12974
228
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szilágyi Géza: Menny, pokol, háború. Békéscsaba, 1917. Tevan. Kissé megviselt papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1019923
12975
228
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bakó Ágnes: Andi és a világ. Bp., 1976. Móra könyvkiadó. Dedikált! 1016179
12976
228
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Katona József: Bánk Bán. Dráma öt szakaszban. Magyar Remekírók. Gyémánt-kiadás VII. Bp., 1892. Franklin. Nyolcadik kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
910821
12977
228
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Toller, Ernst: Fecskekönyv. (Fordította Franyó Zoltán) Bp. 1947. Cserépfalvi. (Popper nyomda, Monor) 59 p. Kissé sérült papírkötésben. Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
961542
12978
228
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Barabás Gyula: Ég az erdő. Bp., 1936, Dante. Félbőr kötésben. A fedőlap viseletes.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse